میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۳
 
 
كرمان ميزبان چهاردهمین شعبه سوپرمارکت مالی ايران
مزایا عیان و نهان سوپرمارکت مالی تشريح شد
مزایا عیان و نهان سوپرمارکت مالی تشريح شد
 
چهاردهمین شعبه سوپرمارکت مالی ايران در خیابان هزار و یک شب کرمان افتتاح شد.
به گزارش سیاست روز، محمودرضا خواجه نصیری مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان مبدع و موسس سوپرماركت مالي در مراسم گشايش چهاردهمين شعبه در كرمان تاكيد كرد: حيطه فعاليت سوپرهاي مارکت مالی در کرمان و ساير نقاط ايران فقط و فقط محدود به چند فرصت سرمایه گذاری مانند بورس، تامین مالی از طريق اوراق بدهی يا سیستم بانکی و انجام امور بیمه ای نیست؛ اگرچه سوپرمارکت مالی تمام این مزایا را در دل خود يك‌جا فراهم دارد اما این موارد تنها مزایای عیان سوپرماركت‌هاي مالي است، اين نوع سوپرماركت‌ها، مزایای پنهانی نيز دارند که کارآفرینان و فعالان اقتصادی کرمان مي‌توانند فرصت های بالقوه موجود در اين فرايند را به بالفعل تبدیل كنند . او گفت: فلسفه ایجاد سوپرمارکت‌هاي مالی، ایجاد یک درگاه مشترک متقابل در هر شهر است. به گفته او، سوپرمارکت‌هاي مالی ، با توجه به قابليت‌ها و ظرفيت هاي پيدا و پنهانشان می توانند در رونق اقتصاد تاثیرگذار باشد.
مدیرعامل تمدن گفت: ما علاوه بر آمادگی برای تسهيل فرايند تامین مالی تمام پروژه ها، از منابع و امکانات مطلوبی در بازارهای مالی نيز برخوردار هستیم و می توانیم بستر لازم را برای رشد و توسعه بیش از پیش استان کرمان را فراهم کنیم. البته این مهم با توجه به صبغه‌ و سابقه مسئولان و متولیان استان کرمان ، شدنی است.
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن گفت: این شرکت ضمن اين كه در طول چهار سال گذشته در مجموعه بازار سرمایه ايران فعالیت‌های توسعه‌اي بسياري انجام داده است. با بخش زیادی از فعالان اقتصادی استان کرمان از جمله شرکت ملی صنایع مس و گل گهر سیرجان ، کرمان موتور ، آرین ماهتاب گستر و هواپیمایی ماهان همکاری داشته است، به طوری که بدون اغراق مي‌توان گفت؛ این شرکت ها همکار استراتژیک ما هستند.
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن تاکید کرد: بخش های آماده توسعه کرمان نیازمند زیرساخت های لازم هستند و برای پیوند دادن منابع و ظرفیت ها نیاز به پایگاه هایی مانند این شرکت داریم.
کد مطلب: 117304
 
Share/Save/Bookmark