میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۷
 
 
وزیر نیرو ابراز امیدواری کرد؛
خاموشی صفر در اوج بار
خاموشی صفر در اوج بار
 

وزیر نیرو با اشاره به افزایش مصرف برق در روز‌های اخیر، گفت: آمادگی خوبی در واحد‌های تولیدی داریم و امیدواریم در این شرایط کرونایی از این گردنه اوج بار نیز به سلامت عبور و خاموشی صفر را محقق کنیم.
رضا اردکانیان، وزیر نیرو به همراه تعدادی از مسئولان شرکت‌های آب و برق و به منظور ارائه گزارشی از وضعیت آب و برق کشور در کمیسیون انرژی مجلس حضور یافت.
وزیر نیرو با اشاره به تابستان زودرس و گرمای پایدار هوا به ویژه در هفته اخیر، افزود: آمادگی‌های خوبی در واحد‌های تولیدی وجود دارد و مطابق برنامه تولید حدود ۹۰۰ هزار مگاوات برق در نظر گرفته شده است.
وی خاطرنشان کرد: همکاران من در وزارت نیرو به صورت شبانه روزی مشغول تلاش و فعالیت هستند و با وجود همه مشکلات، حداکثر توان خود را به کار گرفته ایم.
وزیر نیرو با اشاره به اطلاع رسانی‌ها در زمینه همکاری مردم در کاهش مصرف برق، تصریح کرد: ان شالله از این گردنه اوج بار به ویژه در شرایط کرونایی کشور، به سلامت عبور و خاموشی صفر را محقق می‌کنیم.
اردکانیان افزود: طی ۲ سال اخیر، تولید انرژی نسبت به سال‌های گذشته رکورد زده و انرژی بیشتری به بخش صنعت و تولید عرضه شده، در عین حال نیز تعهدات صادراتی نیز ایفا شده است.

کد مطلب: 114605
 
Share/Save/Bookmark