میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۴۵
 
 
مايكون در يك قدمي رئال
روز سه شنبه مهمترین بحث ساختمان سانتیاگو برنابئو مايكن مدافع راست اينتر ميلان بود . آنتونیو کالیندو، وکیل این بازیکن به پایتخت اسپانیا سفر کرده بود تا مذاکراتی با رئال مادرید انجام دهد . در حالی که گفته مي شود که انتقال این بازیکن به رئال مادرید غیر ممکن شده ، به نظر می رسد که مایکون از همیشه به رئال مادرید نزدیک تر شده باشد .
بازیکن برزیلی مطمئن است که تنها جایی که می خواهد فصل بعد در آن بازی کند رئال مادرید است . کالیندو با دست پر وارد مادرید شده بود . دستمزد 7 میلیون یوروی درخواستی خود را به 5.5 میلیون برای هر فصل کاهش داد . به نظر می‌رسد که صحبتی که مورینیو چند روز پیش با این بازیکن داشته اثر خود را گذاشته و او حاضر شده که دستمزد کمتری در رئال مادرید بگیرد .
علاوه بر آن ، کالیندو گفت که اینتر حاضر شده که با 28 میلیون یورو به فروش این بازیکن رضایت دهد . دیگر بحث مطرح شده نیز کمیسیون وکیل مایکون بود که احتمالا 3.5 میلیون یورو برای این انتقال دریافت خواهد کرد .
رئال مادرید در این جلسه به اکثر خواسته های خود رسید و به نظر می رسد که هر چه زودتر این انتقال انجام شود چرا که مورینیو دوست ندارد که وقت تلف شود. رئال مادرید اصلا حاضر نبود که برای بازیکنی 29 ساله دستمزدی گزاف بدهد .
کد مطلب: 47220
 
Share/Save/Bookmark