میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۹
 
 
رئیس شورای شهر تهران:
۹دی، پایان فتنه ۸۸ بود

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اعتراضات برخی از افراد در انتخابات سال ۸۸ گفت: با بصیرت و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری فتنه سرکوب و موقعیت‌سنجی مردم موجب شد اختلافات لطمه‌ای به انقلاب نزند.
محسن هاشمی‌رفسنجانی در پایان سی‌ودومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران به سالگرد ۹ دی‌ماه اشاره کرد و گفت: راهپیمایی ۹ دی‌ماه در سال ۸۸ با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در واکنش به اعتراضات بعد از انتخابات سال ۸۸ انجام شد و این موضوع مطرح شد که در آن زمان به تاسوعا و عاشورای حسینی و ساحت حضرت امام حسین(ع) توهین شد. دوستان انقلابی به میدان آمدند و پایانی بر فتنه ۸۸ بود.
وی افزود: مقام معظم رهبری در آن مقطع با تعریف فتنه بیان کردند عده‌ای می‌آیند در لباس دوست و کارهایی انجام می‌دهند که در باطن دشمن هستند و از آن سوءاستفاده می‌کنند ضمن اینکه برخی از دشمنان نیز با لباس دوست این کارها را انجام می‌دهند و ما باید مراقب باشیم. با بصیرت و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری فتنه سرکوب و موقعیت‌سنجی مردم موجب شد اختلافات لطمه‌ای به انقلاب نزند.
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در آن زمان کشورهای فتنه‌گر خارجی نیز روی آن موج سوار شدند و عملاً اختلافات را به‌سمتی می‌بردند که انقلاب زیر سؤال می‌رفت و مشکلاتی را پیشِروی آوردند که خوشبختانه امروز در موقعیتی هستیم که این غبارها برطرف شده و چهره خیلی‌ها روشن شده است و در نتیجه می‌توان گفت که فتنه‌ای که ایجاد شده بود با بصیرت کامل رفع شد و ما نیز در این مسیر قرار داریم و موقعیت‌سنجی مردم موجب شد این اختلافات لطمه‌ای به انقلاب نزند.

کد مطلب: 102400
 
Share/Save/Bookmark