میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۱
 
 
سیاست مجازی
"مش‌گرام" است

سید عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی با انتشار استوری طنزآمیزی در صفحه خود، به موضوع تلگرام‌های فارسی اشاره کرد.
پس از فیلترینگ تلگرام، استفاده مردم از مردم از نسخه‌های غبر رسمی تلگرام یا همان تلگرام‌های فارسی افزایش یافت و دسترسی مردم به این پیام‌رسان تا حد زیادی ادامه پیدا کرد. این اتفاق باعث شد تا مسدودسازی تلگرام‌های فارسی بحث داغ این روزهای موافقان و مخالفان فیلترینگ تلگرام شود.
سید عزت‌الله ضرغامی نوشت:ما که ناسلامتی عضو شورای عالی فضای مجازی هستیم، هنوز نفهمیدیم تلگرام طلایی و دیگر مشتقات تلگرامی نوظهور داخلی چه صیغه‌ای است؟ ظاهراً "جنس خارجی" رو با "روکش داخلی" می‌فروشند. هم کار برادران را راه می‌اندازد و هم خواهران را! جوون‌های پای کار پیام‌رسان‌های داخلی هم، کلاً نمی‌دونن کجای کارن؟!
شاید ما هم یک پیام‌رسان مشتی به نام "مش‌گرام" راه‌اندازی کردیم! لال از دنیا نری صلوات فرست!".

اموال بی‌صدا
علی ربیعی با انتشار پستی در خصوص یکی از کارگران دلسوز کشورمان که هم‌اینک دیگر در میان ما نیست، نوشت:
از آغوش تا آغوش ... فیضی، مرد لاغراندام و نحیفی بود که همیشه در دل، آرزوهای بزرگ انسانی، اخلاقی، نوع دوستی داشت. افتخار به سابقه کارگری و وفاداری به طبقه کارگر از خصوصیات بارز او بود. حفظ منافع کارگران و تامین اجتماعی بزرگترین دغدغه خاطرش بود. به کار تشکیلاتی اعتقادی راسخ داشت و حضور پررنگ و فعالش در همه عرصه ها به چشم می آمد. سابقه آشنایی مان به زمانی برمی گردد که برای اولین بار، او را در سه دهه پیش ملاقات کردم.
مراقب اموال بی صداترین قشر جامعه –امثال فیضی‌ها– بودیم و هرآنچه که در توان داشتیم برای زندگی بهتر این افراد کوشش کردیم.

کد مطلب: 104741
 
Share/Save/Bookmark