میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲
 
 
رئیس پلیس پایتخت:
توفیقات پلیس برای نظام، هجمه‌های معاندان را در پی داشته است

سردار حسین رحیمی گفت: هجمه‌های دشمنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی و عملیات روانی آنان مبین حرکت رو به رشد و موفقیت روز افزون پلیس در تامین امنیت جامعه اسلامی و دیگر ماموریت‌های خود است.
رئیس پلیس پایتخت در مراسم صبحگاه عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در حوادث و مناسبت‌های مختلف ساماندهی، مدیریت و حضور پررنگ نیروی انتظامی در حوزه‌های انتظامی و ترافیکی را همواره شاهد بوده و هستیم، بیان داشت: محصول و نتیجه تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه روزی شما، امنیت و آرامشی است که به آحاد جامعه تقدیم می‌گردد.
وی با اشاره به برنامه‌ها و مراسم ملی و مذهبی، مسابقات ورزشی و ... که در طول سال در نوبت‌های مختلف برگزار می‌شود و مورد توجه و استقبال مردم قرار می‌گیرد، عنوان داشت: تنها در ماه مبارک رمضان روزانه بین ۷۰ تا یک صد مراسم توسط هیات‌های بزرگ و مهم مذهبی برگزار می‌شد و این مراسم تا سحر به طول می‌انجامید که با حضور موثر همکارانم، بحمدالله این مراسم در امنیت کامل برگزار شدند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش هدیه پلیس به مردم است، اعلام داشت: همه تلاش خود را بکار بسته ایم تا امنیتی مطلوب را برای مردم به ارمغان آوریم و هرگز اجازه نخواهیم داد خدشه‌ای به این مهم وارد بشود. وی با تاکید بر اینکه هجمه‌های دشمنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی و عملیات روانی آنان مبین حرکت رو به رشد و موفقیت روز افزون پلیس در تامین امنیت جامعه اسلامی و دیگر ماموریت‌های خود است، بیان داشت: ما هرگز تسلیم و مرعوب هجمه‌ها و تبلیغات مسموم معاندان نخواهیم شد.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت ما را نشانه گرفته اند و در این مسیر همه سعی و تلاش خود را بکار بسته اند بیان داشت: پلیس خود را یار و یاور مظلومان و دشمن ستمگران و ظالمان می‌داند و تلاش دارد نگذارد حقی از کسی ضایع شود یا کسی عفاف و حیا در جامعه را لکه دار بکند.
وی با اشاره به اینکه مقتدرانه در میدان ایستاده ایم و با تمام وجود از آرمان‌های امام، انقلاب و شهیدان گرانقدرمان دفاع می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد کسی حق مظلومی را ضایع کند اظهار داشت: امنیت و آرامش مردم و عفاف و حیا آنان خط قرمز پلیس است و با اقتدار با هنجارشکنان و گردنکشان برخورد خواهد کرد.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تقویت ناوگان خودرویی گشت‌های امنیت اخلاقی اعلام داشت: موضوع برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی اعم از بی حجابی و سگ گردانی و ... که از مطالبات مردم است را با قدرت ادامه خواهیم داد.
وی با اشاره به تشییع با شکوه شهدای تازه تفحص شده، گفت:این تشییع با شکوه در حقیقت تجدید بیعت دوباره مردم با آرمان‌های شهیدان بود و نباید فراموش کرد که حجاب از جمله موضوعات مهمی بود که در وصیت نامه بسیاری از شهیدان بر آن اشاره و تاکید شده است و بر ماست که ادامه دهنده راه شهیدانمان باشیم .

کد مطلب: 109755
 
Share/Save/Bookmark