میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰
 
 
رئیس شورای چهارم شهر تهران مطرح کرد؛
اتهام‌زنی اصلاح‌طلبان به‌خاطر ناکارآمدی در مدیریت شهر

رئیس شورای چهارم شهر تهران با اشاره به ناکارآمدی اصلاح‌طلبان در مدیریت شهری گفت: از آن‌ها می‌پرسیم چرا کاری در کلان‌شهر تهران با نیازهای هر روزه‌اش انجام نمی‌دهید، می‌گویند پول ‌نداریم؛ می‌پرسیم چرا پول‌ ندارید؟ می‌گویند شهرداری سابق بدهی دارد.
مهدی چمران گفت: موضوع بدهی تهران تاکنون چندین‌بار به‌صورت مکرر توسط مدیریت شهری کنونی و به خصوص اعضای شورای پنجم مطرح‌ شده، این در حالی است که اتهامات عنوان‌شده بدون سند و مدرکی به مدیریت شهری دوران گذشته زده می‌شود.
چمران در ادامه با اشاره به ناکارآمدی اصلاح‌طلبان در مدیریت شهری توضیح داد: هرچند اصلاح‌طلبان و برگزیدگان شهری آن‌ها در شورای شهر به دنبال تأثیرگذاری بر افکار عمومی و شایعه‌پراکنی هستند، اما آن‌ها تاکنون پاسخ شفاف و دقیقی به سؤالات مطرح‌شده نداده‌اند، یا اصلاً پاسخی ندارند! از آن‌ها می‌پرسیم چرا کاری در کلان‌شهر تهران با نیازهای هر روزه‌اش انجام نمی‌دهید، می‌گویند: پول‌نداریم؛ می‌پرسیم چرا پول ‌ندارید؟ می‌گویند: شهرداری سابق بدهی دارد، می‌پرسیم به دلیل پرداخت بدهی شهرداری سابق کاری در شهر تهران صورت نمی‌دهید, می‌گویند: نه، سؤال می‌کنیم بودجه مصوبی که به اذعان خودتان درآمدش محقق شده را صرف چه‌کاری می‌کنید؟ سکوت می‌کنند!
چمران درباره چرایی تهمت‌پراکنی‌های شورای شهر گفت: بی‌شک موضوع مهمی که در پاسخ به اتهام‌زنی‌های شورای شهر باید برجسته شود خدمات‌دهی مدیریت شهرداری گذشته و عدم کارآمدی شورای شهر فعلی است، هرچند مردم روزانه شاهد خدمات و دستاوردهای مدیریت شهری پیشین هستند، پروژه‌هایی است که بخش زیادی از زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده و سهولت بیشتری را در تردد و سایر امور برای آن‌ها رقم‌ زده است.
چمران در خاتمه گفت: به نظر می‌رسد اعضای شورای شهر تهران بودجه‌های پروژه‌هایی که سال‌های آینده به مرحله اجرا درمی‌آید را جزء بدهی‌های مدیریت شهری گذشته قرار دهند که کاری غیراخلاقی است.

کد مطلب: 108053
 
Share/Save/Bookmark