میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ گزارش
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶
 
 
اشک و عشق بدرقه شهدا
اشک و عشق بدرقه شهدا
 

بار دیگر ایران اسلامی را بوی عطر شهدای دفاع‌مقدس غرق در خود خواهد کرد، جوانانی که برای دفاع از میهن، خود را فدایی کردند تا ایران اسلامی پابرجا بماند.
۲۴۰ شهید سلحشور به آغوش وطن بازگشته‌اند و مشتاقان و رهروان راه آنان در انتظار بدرقه‌ای ماندگار و عاشقانه، چشم به جاده دوخته‌اند تا عزیزان وطن به دیارشان روشنایی و عشق هدیه کنند.
قرار است پیکر شهدای وطن در ایام فاطمیه بدرقه شوند، شهدایی که در راه دفاع از فرزند فاطمه زهرا(س) جان خود را فدا کردند، و این جانفشانی تا هنگام ظهور مهدی موعود(عج) ادامه خواهد داشت، شهدا همچنان می‌آیند تا به ما تلنگری بزنند و چشمان خفته را باز کنیم و از غفلت دنیا بر حذر باشیم.
وعده مردم همه ایران در روز تشییع ۲۴۰ شهید دوران دفاع‌مقدس در ایام فاطمیه(س)، شهدای دفاع‌مقدس و شهدای مدافع حرم، ما مدیون شما هستیم و می‌دانیم که تنها راه رستگاری ادامه راه شما است.
اشک و عشق را بدرقه قدوم مبارکتان می‌کنیم. باشد که ذره‌ای از دین ما به شما ادا شود.
در همین زمینه مسئول کمیته جست‌و‌جوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد پیکرهای ۲۴۰ شهید در ۳۱ استان کشور در ایام فاطمیه اول تشییع و شهدایی که در کردستان عراق کاوش شده‌اند به زودی از مرز باشماق مریوان وارد کشور می‌شوند.
سیدمحمد باقرزاده در حاشیه تشییع شهدا هشت سال دفاع‌مقدس با تاکید بر اینکه امروز پیکر ۹۸ شهید وارد کشور شد، اظهار کرد: پیکر این شهدا به همراه پیکر سایر شهدایی که در دوره قبل پیدا شده بودند، مجموعا به ۲۴۰ شهید می‌رسد. وی با تاکید بر اینکه این ۲۴۰ شهید اعم از شناسایی شده و گمنام هستند، ادامه داد: پیکر این شهدا در ایام فاطمیه اول در ۳۱ استان کشور تشییع و تدفین خواهند شد. وی گفت: این شهدا در مناطق جزایر ام‌الرصاص، سهیل، شرق دجله، جزیره مجنون و زویدات در استان بصره و میسان عراق کاوش شده‌اند.
باقرزاده با تاکید بر اینکه کاوش شهدا ادامه دارد، عنوان کرد: اکنون در تمام محورهای جنوبی عراق از منطقه فاو تا حد نهایی استان میسان و همچنین در کردستان عراق عملیات کاوش در حال انجام است.

کد مطلب: 98099
 
Share/Save/Bookmark