میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹
 
 
در جلسه شبنم ژن خوب زاده چه گذشت؟
دادرس پرونده در ابتدای جلسه با کسب اجازه از پدر بزرگوار متهم ایشان را از نیروهای ارزشی نظام دانست و گفت: امروز شرمنده ام که در ...

دادرس پرونده در ابتدای جلسه با کسب اجازه از پدر بزرگوار متهم ایشان را از نیروهای ارزشی نظام دانست و گفت: امروز شرمنده ام که در جایگاه دادستان ناگزیرم ژن گوگوری مگوری ایشان را محاکمه کنم اما از همین تریبون قول می دهم که اتهامی متوجه شان نشود.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه با اینکه خودمان می دانیم که مقصران اصلی اختلاس ها، حوادث جاده ای و تخلفات اخلاقی کشور زیر سر چند خلبان توپولوف و راننگان اتوبوس اسکانیاست باز هم وقت آقازاده ها و ژن های خوک ...بخشید ژن های خوب ... را می گیریم که بدینوسیله از ایشان عذرخواهی می کنم.
وی که حاضر نشد متن کیفرخواست را به صورت کامل بخواند، افزود: زبانم لال و رویم به دیوار این اتهامات در شان شما نیست و بنده به خاطر اردات به پدر بزرگوارتان حاضرم تمامی این اتهامات را به گردن بگیرم.
وی با اعلام انزجار از آمریکای جهانخوار و ایادی شرق و غرب به خاطر تحریم های ناجوانمردانه گفت: همین تحریم ها باعث می شود که بعضی از آقازاده ها مجبور به دور زدن آن می شوند و سرانجام به اتهام «دور دور» سر و کارشان به دادگاه می افتد.
وی افزود: البته یک انتقاد جدی هم به شهرداری دارم که از قصد کوچه ها را تنگ می سازد فلذا برگه احضاریه ما می رود در خانه آقازاده های مردم!
وی از مردم ایران به عنوان متهم ردیف دوم این پرونده یاد کرد و گفت: مردم غلط می کنند مریض می شوند. آنها بیجا می کنند که به داروهای نایاب نیاز دارند. اگر آنها بعد از بیمار شدن مثل بچه آدم سرشان را بگذارند زمین و بمیرند امثل شبنم خان مجبور نمی شوند شرکت های دارویی شبهه دار تاسیس کنند و امروز ما شرمنده آنها بشویم.
وی در پایان از این که شبنم خانم در تمام طول دادگاه سرپا ایستاده بود طلب بخشش کرد و گفت: سلام به بابا برسون!

کد مطلب: 110799
 
Share/Save/Bookmark