میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷
 
 
سید عبدالملک الحوثی :
بزرگترین عملیات پهپادی از ابتدای جنگ علیه متجاوزان انجام شد
بزرگترین عملیات پهپادی از ابتدای جنگ علیه متجاوزان انجام شد
 

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد بزرگترین عملیات پهپادی از ابتدای جنگ متجاوزان علیه ملت یمن، علیه کشورهای متجاوز انجام شد.
شبکه المسیره گزارش داد، سید عبدالملک الحوثی تصریح کرد: جنایات ائتلاف متجاوزان هرگز تاثیری بر انسجام و همبستگی ملت ما نخواهد گذاشت.
وی افزود: هدف قرار گرفتن پالایشگاه الشیبه در نزدیکی مرزهای امارات، پیامی برای این کشور به همراه دارد. الحوثی تاکید کرد : دشمن با ادامه تجاوزاتش هرگز نمی‌تواند ملت یمن را به زانو درآورد و ملت یمن هرگز در برابر دشمن تسلیم نخواهند شد. رهبر جنبش انصار الله تصریح کرد: ادامه تجاوزگری‌ها، ما را به توسعه توانمندی‌های دفاعی‌مان وادار خواهد کرد. الحوثی اظهار داشت : عربستان سعودی باید این نکته را درک کند که ملت آن از جنگ علیه یمن متضرر می‌شود، اما این کشور همچنان متهورانه به این جنگ ادامه می‌دهد. وی خطاب به رژیم سعودی گفت : در تمام سطوح امنیتی، سیاسی و اقتصادی و حتی در زمینه آبرو و اعتبار شکست خواهید خورد و متضرر خواهید شد. رهبر جنبش انصارالله یمن خاطر نشان کرد: گروه‌هایی(مزدوران) که با متجاوزان پیوند برقرار کرده و مرتبط هستند، به خاطر کینه‌های سیاسی و طمع ورزی و تصفیه حساب‌های خود به وطن خیانت می‌کنند. الحوثی اظهار داشت : برخی گروه‌ها رضایت داده‌اند که ابزار دست متجاوزان برای زیان رساندن به ملت یمن باشند. وی درباره رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن هم گفت عبد ربه هادی به طور کامل سرسپرده و تابع نظام سعودی است که این نظام هم به نوبه خود تابع و سرسپرده آمریکاست.
وی در اشاره به سفر هیئت‌های دولت مردمی یمن به کشورهای دوست گفت : متجاوزان با تمام امکاناتشان برای قطع روابط یمن با محیط پیرامونی و ملت‌های عربی تلاش می‌کنند. رهبر جنبش انصارالله یمن خاطر نشان کرد : موضع منحصر به فرد در همبستگی با ملت یمن، موضع ایران بود که موضع بسیار صریح و شفاف و روشنی است.
وی افزود: موضع حزب الله در همبستگی با یمن و ملت آن، موضع بسیار پیشگامانه بوده و هیچ موضعی شبیه آن نبوده است.

کد مطلب: 110384
 
Share/Save/Bookmark