میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴
 
 
فضای مجازی متاثر از ائتلاف و شایعات

اولین خبری که در فضای مجازی همه را روز گذشته شوکه کرد شایعه فوت آیت‌الله شاهرودی بود گرچه این خبر دروغ بلافاصله تکذیب شد اما تبعات آن تا روز بعد ادامه یافت و شاید باعث شد عده‌ای از مسئولین همان شب به ملاقات وی رفته و جویای احوالشان شوند.
اما بعد از این شوک اتفاقات و برنامه‌های مشترک دو نامزد اصولگرا هم جزو پرطرفدارترین اخبارهای فضای مجازی بودند؛ بعد از حضور این دو کنار هم در مصلی مقرر شده که قالیباف و رئیسی به اتفاق در مشهد سخنرانی کنند. بر همین اساس سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف در خراسان‌رضوی گفته که مقرر شده آقای قالیباف در معیت حجت‌الاسلام رئیسی در سخنرانی انتخاباتی ایشان در مشهد مقدس حاضر شود.
اما عکس‌هایی که از اعتراض متفاوت جوانان اهوازی به سفر انتخاباتی روحانی با آب گل آلود و ماسک در فضای مجازی پخش شده هم دنبال‌کنندگان زیادی داشته که هر کدام نظراتشان را نسبت به این اقدام نوشتند، عده‌ای از مردم معتقد بودند که باید در فصل انتخابات این ماجراها پیش نمی‌آمد و عده‌ای دیگر همین فرصت را بهترین فرصت برای احقاق حق مردم این استان که مدت مدیدی را در محاصره ریزگرد بودند و حضوری از کابینه خود رئیس‌جمهور ندیدند می‌دانستند.
اما بازار طرفداری در شبکه‌های مجازی هنوز داغ است در اقدامی عجیب! سیدحسن خمینی در اینستاگرام خود نوشته که جا دارد یک بار دیگر به روحانی اعتماد کنیم. خبری هم از اینکه ظاهرا یک نمره برای دانشجویانی که به استقبال روحانی می‌روند توسط دانشگاه اصفهان تعلق گرفته است مخابره شد که هنوز صحت و سقم آن مشخص نشده است اما قطعا لازم به پیگیری جدی دارد.

کد مطلب: 99313
 
Share/Save/Bookmark