میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۴
 
 
فیلمنامه فصل دوم «شهرزاد» موفق نبود
روابطی که در ساختار فیلمنامه گم شد
روابطی که در ساختار فیلمنامه گم شد
 

در میانه‌های فصل دوم سریال «شهرزاد» کم‌کم صدای مخاطبان درآمد. از نظر آنها شهرزاد دوم به لحاظ کیفی و کشش داستانی آن قدرت و صلابت فصل اول را نداشت. موضعی که به مرور طیف بیشتری از مخاطبان به آن رسیدند. اما چرا اینگونه شد.
«حامد عنقا» نویسنده سریال «قلب یخی» درباره فیلم‌نامه فصل دوم سریال «شهرزاد» گفت: به شخصه فصل دوم این سریال را از نظر فیلم‌نامه کار موفقی نمی‌دانم، اما این به این معنا نیست که کشش قصه و جذابیت‌هایش کمتر بوده است.
وی ادامه داد: می‌توانم بگویم به جهت تکنیک‌های فیلمنامه‌نویسی و تفاوت در روایت بخشی از قصه‌ها خیلی متفاوت‌تر از فصل اول بود، اما اثری که ما به عنوان شهرزاد می‌بینیم در فصل یک دارای حس متفاوتی بود که ارتباط حسی خوبی هم با مخاطب برقرار کرده بود.
نویسنده سریال «تنهایی لیلا» گفت: ممکن است فصل دو «شهرزاد» در فیلم‌نامه به جهت تکنیکی اثر درخور و بهتری باشد، اما حال فصل یک همراهش نبود.
وی درباره اینکه فکر می‌کنید این روال در فصل سه هم ادامه خواهد داشت، گفت: بله آنهم به این دلیل که فصل سه جدای از فصل دو نیست و آن خونگرمی و ارتباط حسی خوبی که کاراکترها با هم و مخاطب با آنها برقرار می‌کرد در فصل دو بین روابط و ساختار فیلم‌نامه‌ای گم شد.

کد مطلب: 101339
 
Share/Save/Bookmark