میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۰۵:۳۰
 
 
رویاهاي اولین آنالیزور زن حرفه ای فوتبال ایران
رویاهاي اولین آنالیزور زن حرفه ای فوتبال ایران
 
مینا امینی ؛ این نام اولین آنالیزور زن حرفه ای فوتبال ایران است که در لیگ برتر فعالیت می کند و سایت گل پس از ۴ سال برای اولین بار از او رونمایی می کند.
خانم مربی که یکی از دستیاران « دورکار» آقا مجید جلالی در فولاد محسوب می شود و فیلم های مسابقات تیم های حریف را برای آقا معلم تحلیل می کند. او خود روایت مربی شدنش را اینگونه بازگو می کند.
روایتی که ربطی هم پیدا می کند به محمد مایلی کهن؛« باور کنید سخت تر از ان چیزی بود که فکرش را می کنید و حسش را در ذهن دارید. من با حضور یک جوان به نام عبدا… ویسی که خودش هم تازه سرمربی شده بود وارد این حیطه شدم و خیلی تلاش کردم تا به اینجا برسم. حضورم هم لطف خدا بود. مایلی کهن در لیگ ششم از فولاد رفت، ویسی هم برای انجام کارهایش به اصفهان آمده بود تا عازم کلاس مربیگری در پرتغال شود که از باشگاه به او زنگ زدند که هدایت تیم را برای چند هفته در اختیار بگیرد. من هم اطلاعات حریف شان یعنی مس را به او دادم. گویا بعد از من، کربکندی به ویسی زنگ می زند تا تبریک بگوید، ویسی از او اطلاعات مس را می خواهد و کربکندی هم همان حرف های من را می زند و همین پل ورود من به حیطه آنالیروزی شد. حالا هم در این ۴ سال همکاری با استاد مجید جلالی هر روز باعث می شود چیزهای جدیدی در کارم یاد بگیرم.»
او درباره رویاهایش برای پیشرفت در فوتبال می گوید:« شاید خنده دار باشد ولی می خواهم جزو ۵ آنالیزور اول کشور بشوم.»
و البته بزرگترین حسرت:« تاسف بزرگ من این است که اگر می توانستم مثل آنالیزورهای مرد فوتبال را در ورزشگاه ببینیم شاید خیلی بیشتر از این ها پیشرفت می کردم و خیلی جلوتر از این جایی می رفتم که الآن هستم.»


کد مطلب: 57201
 
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۳-۰۹-۲۱ ۰۴:۱۵:۵۷
امیدوارم به خواستت برسی.
سعید
۱۳۹۳-۰۳-۱۲ ۱۳:۲۴:۴۴
موفق باشی ابجی گلم / موفقیت زن ایرانی افتخار مرد ایرانی است
حامد
۱۳۹۲-۰۹-۲۲ ۲۲:۱۴:۴۰
باسلام میخواستم برای نشریه خانواده سبز با این خانم مصاحبه کنم.باتشکر09379648913