میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
 
 
آیت‌الله کعبی:
گسترش تنفر از آمریکا پژواک صدای انقلاب اسلامی است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تنفر از آمریکا و استکبار جهانی به پژواک صدای انقلاب اسلامی ایران تبدیل شده است.
به گزارش مهر، آیت‌الله کعبی گفت: انقلاب اسلامی از جنس انقلاب انبیاء بود که تحقق جامعه توحیدی و ایفای نقش اثرگذار در تربیت انسان، تعمیق ارتباط معنوی با خدا و تحقق آزادی و کرامت انسانی، برابری و برادری ساخت امت واحده و در نهایت معنابخشی به حقیقت زندگی انسان از اهداف این نهضت بود.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی آمد تا اهداف متعالی اسلامی را در حیات انسانی محقق کند، افزود: در حقیقت انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی یک انقلاب تمدن ساز شد. انقلابی که از جنس انقلاب انبیاء و تمدنی بود، نقطه آغاز آن ۲۲ بهمن سال ۵۷ شد.
آیت‌الله کعبی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران بر پایه آموزه‌های ناب محمدی از ایران برای مبارزه با جبهه استبداد، استکبار و استعمار سر برآورد و امتداد آن امروز در حال شکل‌گیری است. به طوری که ملت ایران همچنان یکپارچه و با هر سلیقه‌ای در صحنه از این نهضت حمایت می‌کنند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انقلاب‌های تمدن‌ساز همواره دشمنان قدار و حساب شده‌ای دارند، ادامه داد: از بدو پیروزی انقلاب همواره صهیونیسم بین‌المللی و آمریکا ودنباله روهای آنها تلاش کردند تا این انقلاب را از بین ببرند و توطئه‌های سهمگین داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب طراحی کردند اما همه این توطئه‌ها شکست خورد.
وی ادامه داد: امروز شاهدیم هر قدر انقلاب اسلامی به سمت جلو پیش رفته عمق توطئه‌ها و پیچیدگی‌ها علیه آن بیشتر شده است اما بعد از گذشت ۴ دهه شاهد اقتدار منطقه‌ای و بین‌المللی این نهضت امام خمینی هستیم و وجود زیرساخت‌های توسعه و پیشرفت مبنایی برای حرکت به سمت تحقق تمدن نوین اسلامی – انسانی مهیا شده است.

کد مطلب: 103111
 
Share/Save/Bookmark