میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
 
 
آلودگی هوا و نقش آن در مملکت هونولولو
آلودگی هوا یک چیز خیلی مهمی است که باید به آن توجه کنیم. همین آلودگی هوا تا دیروز و پریروز فقط دبستان‌ها و دبیرستان‌ها را تعطیل می‌کرد و طرح

آلودگی هوا یک چیز خیلی مهمی است که باید به آن توجه کنیم. همین آلودگی هوا تا دیروز و پریروز فقط دبستان‌ها و دبیرستان‌ها را تعطیل می‌کرد و طرح زوج و فرد را تشدید می‌کرد اما الان آنقدر زورش زیاد شده که در تصمیمات مهم اقتصادی و سیاسی مملکت "هونولولو" دخالت مستقیم دارد.
در همین راستا ولادیمیر خوشبختیو - همان نوبختیوی خودمان - در اظهاراتی دشمن شکنانه گفته:
به دلیل آلودگی هوا هیچ یارانه‌ای را قطع نمی‌کنیم و هفتاد هشتاد هزار تومان هم به یارانه‌ها اضافه می‌کنیم تا رعایا آرامش بگیرند.
به دلیل آلودگی هوا یک میلیون شغل جدید احداث می‌کنیم و هرکس که تا حالا سرکار نرفته می‌فرستیم برود سرکار!
به دلیل آلودگی هوا قیمت تخم‌مرغ را با خاک کوچه یکسان می‌کنیم. از اول هم قصد داشتیم همین کار را بکنیم ولی خواستیم قبلش کمی با مردم شوخی کنیم که جنبه نداشتند.
به دلیل آلودگی هوا نرخ لبنیات را به کمتر از نصف تقلیل می‌دهیم و مدیون باشید اگر فکر کنید به خاطر اعتراضات گسترده مردم اینکار را می‌کنیم. خیر! ما از بچگی هم دلمان می‌خواست قیمت لبنیات را کاهش بدهیم اما متاسفانه فرصت نمی‌شد.
به دلیل آلودگی هوا جلسات سران قوه هونولولو تا اطلاع ثانوی تشکیل نمی‌شود تا اینکه بالاخره هوا سالم بشود و چشم، چشم را ببیند.

کد مطلب: 102528
 
Share/Save/Bookmark