میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱
 
 
سردار سدهی تاکید کرد:
اسرائیل حمله کند نابودی حیفا و تل‌آویو حتمی است

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت: رژیم صهیونیستی اگر بخواهد نفهمی کرده و به جمهوری اسلامی ایران حمله کند، باید بداند که یکسان شدن حیفا و تل آویو با خاک، حتمی خواهد بود.
سردار عباس سدهی رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح در مراسم رونمایی از کتاب «الگوی مطلوب فرماندهی» در ستاد نزاجا اظهار داشت: انقلاب اسلامی در طول این چهار دهه ویژگی های خودش را به خوبی نشان داده و با وجود فضای سختی که برای امام خمینی ره ایجاد کرده بودند که ارتش تهدید است نه یک فرصت اما تصمیم ایشان در بیانیه ای اعلام کردند که ارتش امروز ارتش محمدی است و تاکید کردند مخالفت با ارتش مخالفت با خدا و پیامبر خدا است و ارتش باید در خیابان ها رژه بروند.
وی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی امریکا، حادثه طبس و جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: در همه شرایط و مسائل شاهد رهبری شایسته و مدبرانه ولایت فقیه بوده ایم. مکتب دفاعی انقلاب اسلامی با رهبری ولایت فقیه به خوبی از اهداف انقلاب دفاع کرد.
رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح با ذکر تفاوت های ارتش قبل و بعد انقلاب اسلامی گفت: مکتب دفاعی انقلابی اسلامی ارتش و سپاه و بسیجی را به وجود آورد که توانست هشت سال مقابل ارتش رژیم بعث عراق و حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آن ایستادگی کند و موجب شود که دشمن به هیچ یک از اهداف خودش نرسد.
سردار سدهی افزود: این مکتب دفاعی و مشاوره های که به جبهه مقاومت و به خواست دولت های قانونی این کشورها داد موجب شد تروریست های تکفیری و همه حامیانش در سوریه و عراق به اهدافشان نرسند و شکست بخورند.
وی تصریح کرد: امروز نیروهای مسلح از ارتش، سپاه و بسیج آمادگی دارند هر راهبردی که فرمانده معظم کل قوا بفرمایند را اجرا کنند و به همین دلیل است که دشمن بخوبی می داند که دوران بزن و دررو تمام شده و نمونه آن پاسخ موشکی به اقدام چند تروریستی در مجلس حرم امام خمینی بود که با شش موشک دقیق آنها را هدف قرار داده شد و هر ۶ موشک هوافضای سپاه که به مقر تروریستهای داعش در دیرالزور شلیک شدند، بدون هیچگونه خطایی به مرکز هدف های تعیین شده خوردند.
سردار سه دهی در پایان تاکید کرد: رژیم صهیونیستی اگر بخواهد نفهمی کند و به جمهوری اسلامی ایران حمله کند، باید بداند که یکسان شدن حیفا و تل آویو با خاک، حتمی خواهد بود.

تدوین روزشمار نابودی اسرائیل
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: برخورد ترامپ با برجام نه تنها تاثیر مطلوبی برای صهیونیست‌ها ندارد بلکه روند نابودی این رژیم غاصب را تسریع خواهد کرد. امیر کیومرث حیدری در حاشیه مراسم رونمایی از ۳ کتاب «الگوی فرماندهی مطلوب» گفت: در نیروی زمینی محوری، روزشمار نابودی و محو رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، تقویم شده است. وی با اشاره به اینکه فرماندهی در نیروی زمینی بر اساس سه اصل ولایت‌مداری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری است ادامه داد: امروز ما اعتقاد داریم در زمان غیبت ولی عصر (عج) صراط مستقیم، پیروی از ولایت مطلقه فقیه است. روابط عمومی نیروی زمینی ارتش

کد مطلب: 104328
 
Share/Save/Bookmark