میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶
 
 
در بازدید خبرنگاران مطرح شد:
اخذ گرید B رنو نیسان جهانی در شرکت پایا کلاچ
اخذ گرید B رنو نیسان جهانی در شرکت پایا کلاچ
 
مدیرعامل شرکت پایا کلاچ گفت:در این شرکت روی بخش آر اند ای و مهندسی معکوس تاکید ویژه شده است که ما توانسته ایم گرید B رنو نیسان جهانی را اخذ کنیم که اجازه می‌دهد محصولات کیت کلاچ در زنجیره این شرکت به سرتاسر دنیا توزیع گردد.
به گزارش اقتصاد روز  علی پوررضا در بازدید خبرنگارن از این واحد صنعتی با بیان این مطلب افزود: شرکت پایاکلاچ در سال ۷۵ به عنوان یک خط تولید تحت لیسانس ساکس آلمان احداث شد ولی در سال ۷۸ تحت لیسانس شرکت ولئو فرانسه رفت و از آن زمان این شرکت مستقل شد و سپس به عنوان تنها گزینه تأمین کننده کیت کلاچ رنو فرانسه قرار گرفت. وی تصریح کرد: این شرکت ۷۰ نوع محصول تولید می کند که بخشی از آن به بازار یدکی و بخشی به بازار خودروسازان ارائه می شود یعنی حدود ۷۰ الی ۸۰ درصد نیاز خودروسازان را این شرکت تامین می کند.
مدیرعامل شرکت پایا درخصوص تیراژ تولید شرکت اضافه کرد: میزان ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار کیت کلاچ و تعداد ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار کلاچ در این شرکت تولید می شود که بخش قابل توجهی از آن به کشورهای CIS ،عراق و سوریه صادر می‌شود. وی با اشاره به نیاز کل کشور را سالیانه حدود ۷ میلیون عدد خواند و اظهار داشت: ما برنامه هایی برای فاز توسعه در این شرکت داریم و البته باید بگویم کلا گروه قطعات خودرو اعظام همیشه برنامه های توسعه ای را مدنظر خود دارد.
کد مطلب: 107695
 
Share/Save/Bookmark