میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
 
 
سیاست مجازی
مدیر "متملق دانشگاه آزاد" برکنار شد

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی از برکناری رئیس واحد ساوه دانشگاه آزاد به دلیل تملق، خبر داد. رضا همدانچی در صفحه شخصی خود نوشته است: فرهاد رهبر تاکید کرده بود که با هرگونه تملق و چابلوسی در دانشگاه برخورد می‌کند.

رد ادعای عدم بارگیری نفت در کره جنوبی
سفارت کره جنوبی در تهران دیروز اعلام کرد، ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر عدم بارگیری نفت و میعانات گازی ایران در ماه ژوئیه (تیر - مرداد) از سوی این کشور را رد کرد.

هشدار برای توافق با اروپا
مهدی محمدی یکی از فعالان رسانه‌ای نوشت: دلسوزانه هشدار می دهم اتفاق ناگواری در حال رخ دادن است. اروپا بدون اینکه هیچ امتیاز خاصی به ایران داده باشد ایران را در برجام و در معرض تحریم‌های امریکا نگه داشته، به امید توافقی که اصلا معلوم نیست حاصل شود و اگر شد، اصلا معلوم نیست بتواند تحریم‌های امریکا را خنثی کند. با فرض اینکه به قول آقای ظریف بسته اروپا عملیاتی است، اگر این بسته هر چه زودتر کارآمدی خود را در خنثی کردن تحریم ها نشان ندهد و کار تا پاییز به درازا بکشد، عملا یعنی، اروپا ایران را در برجام نگه داشته تا تحریم‌های امریکا اثر کند. داستان این است: امروز توافق درباره اصول کلیات با اروپا نهایی شده و مذاکره درباره جزئیات و نگارش متن تفصیلی توافق آغاز شده. این تکرار داستان توافق لوزان و وین درباب برجام است. دیپلمات ها همیشه باید به یاد داشته باشند "شیطان در جزئیات خوابیده است.

نه وزیری عوض شد و نه...
محمدعلی ابطحی نوشت: نه وزیری عوض شد و نه استانداری و نه برنامه و رفتار اعتماد بخشی از دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد و نه افطاری برای مسئولان روزه سکوت گرفته، همراهی کردن با مردم در بحران‌ها و عملیاتی نکردن آن وعده‌ها، آماده کردن جامعه برای بحران‌های بعدی است. همچنان که بحرانهای موجود در اثر فراموش کردن وعده‌های قبلی است.

کد مطلب: 105093
 
Share/Save/Bookmark