میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱
 
 
عضو شورای شهر تهران:
فرد فوت‌شده در تخریب خانه‌ای در منطقه ۱۸ یکی از مالکان بود

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تخریب ملک شهرداری تهران در منطقه ۱۸ و جان سپردن یکی از شهروندان در پی این تخریب گفت: شهردار منطقه ۱۸ هرچه زودتر گزارشی از این اتفاق در اختیار شورا قرار دهد.
به گزارش تسنیم، افشین حبیب‌زاده در جریان سی‌ونهمین جلسه شورای شهر تهران و در تذکری به شهرداری منطقه ۱۸ اظهار کرد: متاسفانه هفته گذشته پس از تخریب بخشی از املاک باقی‌مانده تملک شده توسط شهرداری منطقه ۱۸، پیکر یکی از شهروندان که ظاهرا در گودالی شب را به صبح رسانده است پیدا می‌شود که پس از بررسی‌های اولیه گزارش مشخص شد که این شخص از جمله مالکین ملک مذکور بوده است.
وی تصریح کرد: این فرد به دلایل نامشخصی همچنان به زندگی خود در ملک اشاره شده ادامه داده و ماموران شهرداری نیز به دلیل بررسی‌های ناقص قبل از تخریب متوجه این موضوع نشدند. اگرچه هنوز زمان فوت شخص مذکور به طور قطعی از سوی پزشکی قانونی اعلام نشده است اما اساسا تذکر بنده به شهرداری منطقه ۱۸ به جهت کم‌دقتی در بررسی‌های قبل از تخریب کامل ملک مذکور است.
عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: لذا لازم است شهردار منطقه ۱۸ ضمن ارائه گزارش کامل از واقعه مذکور به شورای شهر تهران هرچه سریع‌تر ماموران خاطی را شناسایی و به مراجع ذیصلاح معرفی کنند.
مجید فراهانی در ادامه جلسه دیروز شورای شهر تهران اظهار کرد: در اجرای بند ب تبصره ۳۷ بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران در ترمیم حقوق کارکنان عملیاتی سازمان آتش‌نشانی تذکری وجود دارد که نیاز است به آن رسیدگی شود.
وی تصریح کرد: ایمنی یک نیاز ضروری برای زندگی است و در این مسیر آتش‌نشانان حافظان ایمنی شهر و قهرمانان نجات زندگی شهروندان هستند که در مسیر انجام وظایف ایثارگری‌های فراموش ناشدنی‌شان همیشه در خاطره‌ها ماندگارند و همه ما یکی از جلوه‌های ایثار آتش‌نشانان قهرمان در پلاسکو دیدیم.
فراهانی گفت: بنا بر بند ب تبصره ۳۷ بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی به منظور ترمیم حقوق کارکنان عملیاتی سازمان آتش‌نشانی جهت اصلاح فوق‌العاده خاص کارکنان عملیاتی از مرتبه ۴ الی ۱۴ خود دستورالعمل نحوه پرداخت حقوق را بازنگری و پس از تصویب شورای سازمان اجرایی کند.

کد مطلب: 102889
 
Share/Save/Bookmark