میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۹
 
 
مدیریت ریسک نهادهای مالی با «سپر تمدن»
مدیریت ریسک نهادهای مالی با «سپر تمدن»
 
در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، پنل تخصصی تأمین مالی صنعت ریلی با حضور محمودرضا خواجه نصیری مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه تمدن و سعید فلاح پور معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس از لوگوی سپر ریسک مالی و نرم افزار جامع مدیریت ریسک تمدن رونمایی شد.
محمودرضا خواجه نصیری، مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه تمدن در این مراسم گفت: شرکت تأمین سرمایه تمدن در مسیر توسعه خود برنامه ریزی‌های مختلفی داشت و این برنامه ریزی‌ها سبب شد تا هم اکنون تمدن بزرگترین صندوق کشور، بزرگترین درگاه اینترنتی کشور و بزرگترین شرکت نرم افزاری کشور شناخته شود.

تاثیرات مثبت کلینک درمانگری مالی
خواجه نصیری با بیان اینکه در سال گذشته به دنبال آن بودیم تا فرآیند توسعه را به سمت خدمات مالی سوق دهیم گفت: بر همین اساس کلینک درمانگری مالی تمدن تاسیس شد تا بتواند تاثیرات مثبتی بر بازار سرمایه کشور داشته باشد. مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه تمدن تصریح کرد: بیشترین قراردادهای مشاوره در بین مسئولان بازار سرمایه کشور را در تمدن داشته‌ایم.

مدیریت ریسک تمام نهادهای مالی
خواجه نصیری با بیان اینکه ۲۸ ماه کامل بر روی مفهوم مدیریت ریسک کار و از برترین‌های این حوزه دعوت به همکاری کردیم، گفت: مجموع این تلاش‌ها، به ایجاد مدل مفهومی در خصوص ریسک نهادهای مالی و تولید نرم افزار جامع مدیریت ریسک تمدن منجر شد. مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه تمدن ادامه داد: با سپر ریسک مالی تمدن می‌توان مفهوم مدیریت ریسک را برای تمام نهادهای مالی اجرایی کرد تا به عنوان یک ساختار قابل اتکا مورد توجه قرار داشته باشد. به گفته خواجه نصیری به کمک این نرم‌افزار در لحظه تمام سرفصل‌های ریسک یک نهاد مالی سنجیده می‌شود و هزینه، فایده و شرایط ریسک نهادهای مالی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

تداوم کسب رتبه اولی تأمین سرمایه تمدن
همزمان با برگزاری همایش برترین‌های بازار سرمایه در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس،بانک و بیمه شرکت تأمین سرمایه تمدن برای چهارمین سال پیاپی موفق به کسب رتبه اول به عنوان فعالترین تأمین سرمایه ایران شد. همچنین صندوق سرمایه‌گذاری ثروت آفرین تمدن و صندوق سرمایه‌گذاری گوهر نفیس تمدن با کسب رتبه دوم در جرگه فعالترین صندوق‌هاي سرمایه‌گذاری در سال ۹۷ قرار گرفتند.
بنابراین گزارش، شرکت تأمین سرمایه تمدن نخستین و تنها شرکتی است که برای ۴ سال پیاپی توانسته به عنوان فعالترین برتر در بازار سرمایه شناخته شود. بر اساس این گزارش، از مجموع کل اوراق منتشر شده در بازار سرمایه با حجم ۱۶۲۳۲۰ میلیارد ریال و ۱۴۶۹۲۰ میلیارد ریال اوراق منتشر شده توسط شرکت تأمین سرمایه‌های کشور ؛شرکت تأمین سرمایه تمدن با انتشار ۴۶۱۵۰ میلیارد ریال اوراق برای ۱۶ نهاد در سال ۹۷ ،رتبه نخست را در این حوزه از آن خود کرد.
کد مطلب: 108577
 
Share/Save/Bookmark