میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان گزارش
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۸
 
 
منزل آيت‌الله عيسی قاسم در محاصره زره‌پوشان

رژيم آل‌خليفه دستور داد خودروهاي زرهي، اطراف خانه آيت‌الله شيخ عيسي قاسم رهبر نهضت اسلامي بحرين را در منطقه الدراز محاصره کنند.
سرکوب‌گری‌های آل‌خلیفه همچنان ادامه دارد چنانکه گزارش‌های رسانه ای از استقرار خودروهای نظامیان رژیم آل‌خلیفه در اطراف منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی شیعیان بحرین حکایت دارد. شیخ عیسی قاسم اخیرا تحت یک عمل جراحی مهم قرار گرفته است و در حال حاضر تحت تدابیر امنیتی شدید در حصر خانگی بسر می‌برد. مردم بحرین با برگزاری تظاهرات بارها همبستگی خود را با این رهبر برجسته بحرین اعلام کرده‌اند.
وضعیت جسمانی «شیخ عیسی قاسم» بحرانی است و برای نجات ایشان، به یک گروه مجرب پزشکی نیاز است.این منابع همچنین تاکید کردند که پزشک معالج وی گفته، «با توجه به اقامت اجباری، معالجه وی امکان‌پذیر نیست و ایشان به انجام چند عمل جراحی و کادر پزشکی متخصص نیاز دارند. با حصر خانگی که آل‌خلیفه به شیخ عیسی قاسم تحمیل کرده، ایشان نیمی از وزن خود را از دست داده‌اند و به دلیل اینکه از نظر پزشکی نمی‌توانند نمک و شکر مصرف کنند، طی چند ماه اخیر بیماری ایشان شدت یافته ه شکلی که جسم نحیف ایشان دیگر تحمل بیماری را بیشتر از این ندارد.

کد مطلب: 103446
 
Share/Save/Bookmark