میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵
 
 
هفتاد میلیون شغل صادر می‌کنم
کاندیدای رد صلاحیت شده مگر دل ندارد که بعضی‌ها با وی اینطوری رفتار می‌کنند؟...

کاندیدای رد صلاحیت شده مگر دل ندارد که بعضی‌ها با وی اینطوری رفتار می‌کنند؟
ننجون که در جمع دانشجویان دانشکده پشم‌ریسی واحد خوراسگان سفلی سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: خیلی‌ها ما را تخریب می‌کنند ولی اینها اهمیتی ندارد چون ما قطار در حال حرکتیم که یا به ما سنگ می‌زنند یا می‌رویم جلوتر و چپ می‌کنیم و شصت هفتاد قربانی بر جا می‌گذاریم.
وی با انتقاد از وعده‌های اخیر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: وعده هم بود وعده‌های قدیم! آخر صد و پنجاه هزار تومان و پنج میلیون شغل هم وعده شد؟ اینها را جلوی بچه هم بگذارید قهر می‌کند.
ننجون خاطرنشان کرد که در صورتی که در انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت بشوم و رای بیاورم هشتاد میلیون شغل برای هموطنان داخل کشور ایجاد می‌کنم و هفتاد میلیون شغل را هم برای صادرات به سایر کشورها طراحی خواهم کرد.
وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که فرمول ایجاد اشتغال صد و پنجاه میلیونی را خواستار شده بود، گفت: شما این چیزها را نمی‌فهمید و من برای کسی که از رموز اشتغال‌زایی سر در نیاورد توضیح نمی‌دهم. همینقدر بدانید که حرف ننجون، حرف است و مثل بعضی‌ها الکی حرف نمی‌زنیم.
ننجون خطاب به دانشجویان حاضر در جلسه گفت: در کشوری که یک وزیر ماهانه دویست سیصد میلیون تومان درآمد دارد شما برای یک دستگاه کوچک پشم‌ریسی عزا گرفته‌اید؟
وی ظرفیت پشم در کشور را چشمگیر توصیف کرد و گفت خوشبختانه آنقدر پشم در کشور زیاد است که اگر تا آخر عمرتان هم پشم ریسی کنید باز این ظرفیت وجود دارد.
ننجون در پایان وعده داد که در صورت احراز پست ریاست جمهوری با افتتاح کارخانه کشک پاستوریزه در کنار این واحد دانشگاهی یک میلیون شغل جدید ایجاد کند.

کد مطلب: 99134
 
Share/Save/Bookmark