میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۴
 
 
سردار عراقی مطرح کرد:
پرتاب محموله‌های تسلیحاتی ارتش آمریکا برای داعش

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: زمانی که تروریست‌ها در سوریه و عراق در حال تسلیم بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله‌های تسلیحاتی و تغذیه‌ای از داعش حمایت کرده‌اند.
سردار عبدالله عراقی پیرامون سخنان سیدحسن نصرالله پیرامون حمایت لجستیکی، تسلیحاتی و اطلاعاتی ارتش آمریکا از تروریست‌های تکفیری داعش اظهار داشت: آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی دشمن ما هستند. وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی همچنان مخالف جمهوری اسلامی و مخالف ارزش‌های ما هستند و دشمن کار اصلی‌اش ضربه زدن است.
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه استکبار همه تلاش خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته است، ادامه داد: در هر منطقه‌ای که جمهوری اسلامی حضور دارد، آمریکا به عنوان دشمن ایران و محور مقاومت تلاش می‌کند تا مسیر مقاومت را سد کند.
وی گفت: به برکت خون شهدا، درایت امام و رهبری در هر میدانی که آمریکایی‌ها وارد شده اند، متحمل شکست سختی شده‌اند.
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به توانمندی جمهوری اسلامی در نبرد با دشمنان اظهار داشت: جمهوری اسلامی در هر میدانی که با دشمن وارد نبرد شده، پیروز شده است. وی ادامه داد: آمریکا در شرق سوریه یا غرب سوریه و یا در هرمیدانی که وارد شده است، در مقابل جبهه مقاومت شکست خورده است چراکه راه ما راه حق است و خداوند هم از راه حق حمایت می‌کند.
سردار عراقی با اشاره به اینکه ما نگران دشمنی آمریکا نیستیم، یادآور شد: آمریکا کماکان در همه میادین شکست خورده است. وی در پاسخ به سوال دیگری پیرامون پرتاب محموله‌های هوایی آمریکا برای تروریست‌های تکفیری -صهیونیستی داعش در استان‌های "دیرالزور"، "دیاله"، "صلاح الدین" و "نینوا" عنوان داشت: آمریکایی‌ها با ادعای مخالفت و مبارزه با داعش وارد سوریه و عراق شده اند، حال آنکه واقعیت با ادعای آمریکایی‌ها متفاوت است.
وی ادامه داد: هر کجا که تروریست‌های تکفیری-صهیونیستی داعش در عراق و سوریه به مشکل خورده اند، آمریکایی‌ها به عنوان اربابان این تروریست‌ها به کمکشان آمده‌اند.
سردار عراقی خاطرنشان کرد: زمانی که تروریست‌ها در سوریه و عراق در حال تسلیم شدن بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله‌های تسلیحاتی و تغذیه‌ای از داعش حمایت کرد.

کد مطلب: 101349
 
Share/Save/Bookmark