میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۰
 
 
سرلشکر صفوی در مراسم بزرگداشت شهید صیادشیرازی:
باید با اقتصاد مقاومتی در مقابل تهدیدات اقتصادی دشمن بایستیم

مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت: امروز اگر تهدید اقتصادی وجود دارد، ملت ما باید همان اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری فرموده‌اند را عمل کند.
به گزارش تسنیم، سرلشکر سیدرحیم صفوی در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید صیادشیرازی گفت: من از روزهای اول انقلاب با شهید صیادشیرازی آشنا بودم که عملیات‌های زیادی را در کردستان و دفاع مقدس با هم گذراندیم.
وی افزود: شهید صیادشیرازی یک انسان برگزیده خداوند در رفتار و منش فرماندهی و خرد نظامی و هم در شجاعت و عطوفت و مهربانی بود. همچنین ایشان یک انسان دلسوز، با خلق و خوی بسیجیان بود.
مشاور فرمانده کل قوا اظهار داشت: شهید صیادشیرازی چون به ولایت الهی ایمان داشت در راستای آن ولایت رسول خدا و ائمه الهی را پذیرفته بود، به همین دلیل ولایت فقیه را هم قبول داشت و به آن عمل می‌کرد. ولایتمداری او از ایمان و عقلانیت سرچشمه می‌گرفت. شهید صیادشیرازی به مقام معظم رهبری چه در دوران جنگ و چه پس از آن علاقه فراوانی داشت.
سرلشکر صفوی با بیان اینکه امروز ۳۹ سال از دوران دفاع مقدس می‌گذرد، خاطرنشان کرد:‌ اکثر جمیعت کشور ما جوانان هستند و اگر ما در این محافل بتوانیم شهدا را به نسل جوان بشناسانیم، کار بسیار مفیدی انجام داده‌ایم.
وی ادامه داد: ما باید عوامل قدرت ملی را بشناسیم و بدانیم ملت ما ظرفیت عظیمی از استقامت و صبر را به ملت‌های جهان نشان داد و اگر تهدیدی علیه کشور ما باشد، ملت ما ایستاده است.
مشاور فرمانده معظم کل قوا خاطرنشان کرد: یکی از عوامل قدرت ملی ما روحیه حماسی ملت ماست. امروز اگر تهدید اقتصادی وجود دارد، ملت ما باید همان اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری فرموده‌اند را عمل کند.
سرلشکر صفوی تصریح کرد: دشمنی دشمنان با ما تمامی ندارد و ما باید قدر شهدای‌مان را بشناسیم. در زمان خطر کسی که کشور را نجات می‌دهد، شجاعت فرماندهان و ملت ماست و بر همه ملت ما و مسئولین ما لازم است که قدر خانواده‌های شهدا را بدانند.

کد مطلب: 98956
 
Share/Save/Bookmark