میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۴۴
 
 
افشاگری دبیرکل کنفدراسیون وزنه برداری آسیا
یک صهیونیست سعید علی‌حسینی را محروم کرد
یک صهیونیست سعید علی‌حسینی را محروم کرد
 
علی مرادی دبیرکل کنفدراسیون وزنه برداری آسیا ادعا کرد محرومیت سعید علی حسینی کار صهیونیست ها بوده است.

علی مرادی ، رئیس پیشین فدراسیون وزنه برداری ایران با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه اول سیما به موضوع محرومیت سعید علی حسینی پرداخت. وزنه برداری که این روزها پرونده اش در دادگاه بین المللی حکمیت ورزش در دست بررسی است. مرادی در حرفهایش اشاره کرد:« از ابتدا ایران باید به اساس رسیدگی این پرونده اعتراض می کرد. پرونده وقتی به کمیته انضباطی ارجاع شد تا توسط شورای سه نفره ای که یکی از آنها فردی به اسم سیمون باراک از رژیم اشغالگر قدس است و ایران کاملا آگاه است که صهیونیست ها از هر فرصتی برای ضربه زدن به ما استفاده می کنند ، نبایستی نمایندگان کشورمان در این نشست شرکت می کردند و با اعتراض به هیات معرفی شده برای رای دادن باید کاری می‌کردند تا در ترکیب رای دهندگان تغییری ایجاد شود.»
سعید علی حسینی ، قهرمان سنگین وزن کشورمان ، دو سال قبل به صورت کاملا مشکوک از سوی فدراسیون جهانی متهم به دوپینگ شد و این شورای سه نفره حکم به محرومیت ابدی او از وزنه برداری داد.
درحالی که این پرونده زوایای گنگ بسیاری داشت و هنوز هم عامه مردم ایران معتقدند او قربانی یکسری اتفاقات درون سیستمی شده است. اینکه یک صهیونیست و یک انگلیسی رای به محرومیت ابدی او داده باشند، در جلسه ای که باید وکیل فدراسیون وزنه برداری از سعید دفاع می کرده ، می تواند بر زوایای پنهان این رای بیافزاید.

کد مطلب: 47
 
Share/Save/Bookmark
 


بهزاد
۱۳۹۲-۰۹-۱۹ ۰۹:۰۲:۱۵
این چرت و پرتا چیه کاره خودیه اگه بچه اردبی و هم تمرینیش باشی میفهمی کاره کیه