میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۵ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۳۲
 
 
خسرو حيدري: مظلومی به من اعتقاد نداشت و ندارد
هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم هواداران استقلال من را درک کنند. مجبور شدم از این تیم جدا شوم، چون پرویز مظلومی به من اعتقاد نداشت و ندارد.
خسرو حیدری ، در گفتگو با خبرنگاران درباره جدایی خود از باشگاه استقلال تهران و رفتن به سپاهان اصفهان گفت :« پس از پایان لیگ برتر ، با آقای واعظ ، مدیر عامل سابق استقلال تهران ، به توافق رسیدیم و پس از آن ، 12 روز به مسافرت رفتم . این قدر به آقای واعظ اعتقاد و اطمینان داشتم كه حاضر بودم سفید با باشگاه استقلال امضاء كنم ، ولی تغییر و تحولاتی در استقلال به وجود آمد كه متاسفانه آقای واعظ از استقلال رفتند و آقای فتح الله زاده به این باشگاه آمدند . خیلی صبر كردم تا وضع باشگاه درست شود و ببینم كه وضع باشگاه به چه صورت می شود . حتی از پيروزي یك پیشنهاد مالی خیلی خوب داشتم ولی به خاطر هواداران استقلال ، حتی با این تیم مذاكره هم نكردم . اما بسیاری از بازیكنان استقلال تا دقیقه 90 در باشگاه پيروزي بودند ، ولی ناگهان با استقلال قرارداد بستند ، چون می خواستند پول بیشتری بگیرند . »
حیدری تاكید كرد : « از قبل هم گفته بودم اولویت اول من ، مسائل مالی نبود ؛ تا دیروز هم كه با سپاهان قرارداد بستم هیچ فرد مسئولی از طرف استقلال یا هیچ كس دیگری با من تماس نگرفت . قبل از اینكه آقای فتح الله زاده به استقلال بیاید ، آقای نظری جویباری (سرپرست سابق استقلال) ، فقط یك بار با من تماس گرفت و دیگر هیچ كس با من تماسی نداشت ؛ فقط آقای دكتر نوروزی و آقای بهتاش فریبا با من تماس گرفتند . یك بازیكن فوتبال نمی تواند با پزشك تیم و با كمك مربی قرارداد ببندد ؛ بلكه باید با مسئولان اجرایی باشگاه صحبت كند . باشگاه استقلال در پی جذب بازیكن جدید خود بود و به تمدید قرارداد ما اهمیتی نمی داد ، چون می گفتند حیدری بازیكن ماست و قطعاً در باشگاه باقی می ماند . »
بازیكن جدید سپاهان گفت : « خیلی از پیشنهادات خود را جواب ندادم ، چون می خواستم در استقلال باقی بمانم و اگر برای پول بود ، استیل آذین و پيروزي بیشتر از سپاهان به من پول می دادند . پیش تر هم با آقای مظلومی كار كرده ام ؛ ایشان خیلی به من اعتقاد نداشت و ندارد و وقتی ایشان سرمربی تیم ملی فوتبال بود ، در بازی های غرب آسیا فقط 5 دقیقه به من بازی داد و حتی بازیكنانی كه در جناح چپ بودند ، در جناح راست بازی می كردند تا به من بازی نرسد . » وی با بیان اینكه برای مظلومی ، احترام زیادی قائل ام ، گفت : « اولویت من ، بازی در تیمی است كه مربی آن به من اعتقاد داشته باشد ؛ آقای مظلومی هم اكنون نیز بازیكنانی را جذب كرده كه از قبل به آنها اعتقاد داشته است . در سپاهان به علت حضور آقای قلعه نویی ، وضع بهتری دارم ؛ چون وی به من اعتقاد زیادی دارد و وقتی دو فصل قبل به این تیم آمدم،
قلعه نویی به من اعتماد به نفس داد و كمك زیادی به من كرد تا موفق شوم . شاید مقامات باشگاه سپاهان از این حرف من ناراحت شوند ؛ ولی بر خلاف میل باطنی خود با سپاهان قرارداد بستم و اگر شرایط در استقلال فراهم بود ، به قطع با استقلال قرارداد می بستم . حتی صحبت مالی با استقلال نكردم ؛ شاید استقلال بیش از تیم های دیگر به من پول می داد ، ولی حتی با من مذاكره ای هم نكردند ، ولی همه چیز پول نیست ؛ چون وقتی مربی به بازیكن اعتقاد نداشته باشد و بازیكن اعتماد به نفس را هم از دست بدهد ، همه چیز به هم می خورد و نمی تواند در تیم كار كند . »
خسرو حیدری درباره مبلغ قراردادش با سپاهان تصریح كرد : « قرارداد 750 میلیون تومانی با سپاهان دروغ بزرگی است ؛ چون اگر در پی این پول بودم ، پيروزي و استیل آذین بیشتر به من پرداخت می كردند و قرارداد من با سپاهان ، خیلی كمتر از این‌هاست . » وی درباره انگیزه اش از پیوستن به تیم اصفهانی افزود : « برای پیشرفت فنی به سپاهان آمدم و در كنار قلعه نویی می توانم به این خواسته ام برسم . هر چه دارم از هواداران استقلال دارم ؛ ولی فكر می كنم این توضیحات هواداران را قانع كند و همه مطمئن باشند ، روزی به استقلال باز خواهم گشت .»
کد مطلب: 44568
 
Share/Save/Bookmark