میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷
 
 
دادستان کل کشور:
برای حل مشکلات کشور نیازمند مدیریت جهادی هستیم
برای حل مشکلات کشور نیازمند مدیریت جهادی هستیم
 

دادستان کل کشور با تأکید بر اینکه مسئولان باید لباس رزم بپوشند،‌ گفت: برای حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور نیازمند مدیریت جهادی هستیم. حجت الاسلام جعفر منتظری در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن قم که در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را باعث نابودی توطئه‌های دشمنان دانست و گفت: ملت ایران اسلامی طی ۴۰ سال گذشته هرکجا که لازم بوده به صورت خودجوش حضور یافته و از انقلاب دفاع کرده‌اند.
وی شرکت در صحنه‌های مختلف انقلاب همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن و تشییع میلیونی سردار سلیمانی را همچون سوخت موشک‌هایی دانست که پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق را نابود کرد و گفت: این حضور باشکوه ثمره خون شهداست و به فرموده رهبر معظم انقلاب باید در برابر دشمنان قوی باشیم.
وی همچنین پیشرفت کشور و رفع مشکلات اقتصادی و فرهنگی را در گرو توجه به مدیریت جهادی دانست و گفت: با مدیریت جهادی در بخش‌های مختلف دفاعی و نظامی و امنیتی به موفقیت‌های بسیاری رسیده‌ایم که با این نگاه در بخش‌های دیگر کشور نیز می‌توانیم به موفقیت برسیم و مشکلات را برطرف کنیم.
دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت انتخابات دوم اسفندماه اشاره کرد و گفت: مردم در این انتخابات و حضور حداکثری خود و انتخاب نمایندگان انقلابی می‌توانند مجلسی در تراز انقلاب اسلامی تشکیل دهند. وی با ابراز تأسف از اینکه ۶۰ نماینده فعلی مجلس تأیید صلاحیت نشده‌اند، گفت: این مسئله مایه شرم است و در این زمینه حرف‌هایی داریم که در تریبون عمومی نمی‌توان بیان کرد زیرا باعث سو استفاده دشمنان می‌شود.

کد مطلب: 112780
 
Share/Save/Bookmark