میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰
 
 
بادامچیان:
«اینستکس» طرح استعماری اروپا برای فرار از تعهدات برجام است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اینستکس، طرحی استعماری و کانالی انحرافی است که اروپایی‌ها برای فرار از تعهداتشان در برجام پذیرفته اند و طراحی کرده اند.
اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب موتلفه گفت: حج امسال انشاالله تجمعی برای وحدت امت اسلامی، یک صدایی اهل ایمان علیه کفار، منافقین و مشرکین، فرصتی برای تبادل نظر برای حل مشکلات و برای درمان دردهای مسلمانان جهان و علاج زخمی است که در مسئله فلسطین بر پیکر جامعه اسلامی همه را رنج می‌دهد.
وی افزود: وظیفه فرد فرد حاجیان و همه آنها که می‌خواهند در ثواب حج امسال شرکت داشته باشند توجه به رهنمودهای رهبر شجاع و اندیشمند انقلاب اسلامی است. بادامچیان در مورد توقیف نفتکش حامل نفت ایران توسط انگلیس گفت: این نشانه عجز استعمارگر پیر و فرتوت انگلستان است که هنوز در ذهنیت قرن نوزدهم میلادی دچار توهمات خیالی است.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولتی که قادر به حل مسئله خروج از اتحادیه اروپا نیست و در بحران غوطه ور است با این اقدام که یک راهزنی دریایی و ماجراجویی ناشیانه سیاسی است، می‌خواهد خودی نشان بدهد در حالی که در دنیای امروز به رسوایی و شکست قطعی خواهد انجامید. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولت ایران می‌تواند در ابعاد حقوقی و بین المللی، اقدامات متقابل زورگویی استعمار پیر را پاسخ دهد تا پشیمان گردد.

کد مطلب: 109784
 
Share/Save/Bookmark