میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹
 
 
آرتیبیشن جزو ۱۸ تیم برتر اتاق بازرگانی تهران به جیتکس راه یافت

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در راستای فعالیت‌های خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و در جهت توسعه صنعت و خدمات ICT، از استارت‌آپ‌ها حمایت می‌نماید. بر همین اساس، استارت‌آپ آرتیبیشن مورد حمایت آسیاتک قرار گرفته است. آرتیبیشن تنها تیم هنری در جیتکس ۲۰۱۸ دوبی می‌باشد که توانست از مرحلۀ اول صعود کرده و جزو یکی از ۱۸ تیم استارت‌آپی باشد که به این رقابت راه یافته است.
این رویداد از ۲۲ مهرماه به مدت ۵ روز در حال برگزاری است که توسط اتاق بازرگانی تهران در بخش "ستاره‌های آیندۀ جیتکس" برای شرکت‌های نوپا فن‌آوری اختصاص یافته است، تا تولیدات و ایده‌های خلاقانه برای سرمایه‌گذاران بین‌المللی به نمایش گذاشته شده و امکان همکاری با دیگر استارت‌آپ‌ها مهیا گردد.
در جشنواره جیتکس سال ۹۶، ۴۵۰۰ استارت‌آپ توانستند حضور یابند که یکی از استارت‌آپ‌های ایرانی (آرتیبیشن) توانست به مرحلۀ نهایی جایزه ۱۸۰ هزاردلاری راه پیدا کند. در سال ۹۷ نیز استارت‌آپ‌های زیادی از سراسر دنیا دستاورد‌های خود را به جهان معرفی خواهند کرد که از بین آنها تاکنون ۷۰۰ استارت‌آپ به جیتکس راه یافته‌اند که استارت آپ آرتیبیشن یکی از آنها است.
شرکت آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور، حمایت از استارت‌آپ‌ها را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا از دانش، تکنولوژی و حمایت‌های مالی خود در راستای ارتقای این شرکت‌های استفاده خواهد کرد.

کد مطلب: 106453
 
Share/Save/Bookmark