میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۷
 
 
سیاست مجازی
آل‌خلیفه مسئول مستقیم وخامت حال شیخ عیسی قاسم است

حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل نوشت: منابع از وخامت حال شیخ عیسی قاسم رهبر بزرگ دینی خبر می‌دهند. آل‌خلیفه مسئول مستقیم این وضعیت ضد حقوق بشری است. سرکوب مردم بحرین، شکاف عمیقی بین حکومت و مردم ایجاد کرده است. هشدار به آل‌خلیفه! آیت‌الله را از محاصره تانک‌های نظامی خارج کنید و حق حیات را از این عالم دینی سلب نکنید.

ترامپ دنیا را فریب داد
حمید بعیدی‌نژاد سفیر کشورمان در لندن نوشت: در مصاحبه امشب با امانپور: ترامپ ۱/۵ سال موضع واقعی خود را با گفتن اینکه فقط می‌خواهد دو، سه ضعف برجام تکمیل شود، پنهان کرد و دنیا را فریب داد. اما وقتی از برجام خارج شد، موضع واقعی خود را آشکار کرد و آن شرط توقف غنی‌سازی بود. این از بین بردن تمامی ساختار و محتوای برجام بود.

اوباما و دسترسی محرمانه‌ به نظام مالی
دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا نوشت: دولت اوباما هم‌اکنون متهم شده است که تلاش داشته به ایران دسترسی محرمانه‌ای به نظام مالی ایالات متحده بدهد. این مسئله کاملا غیرقانونی است. شاید بتوانیم بخشی از انرژی ۱۳ دموکرات خشمگین [اعضای تیم تحقیقات رابرت مولر] را نسبت به این «مسئله» معطوف کنیم.

هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام
راهپیمایی پرشکوه مردم روزه‌دار ایران در روز جهانی قدس در تهران و شهرستان‌ها برگزار شد و اتفاقات هشتک‌هایی را هم در شبکه‌های مجازی داغ کرد. هشتک‌هایی با شعارهای «روز جهانی قدس؛ پیروزی جبهه مقاومت؛ شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی؛ عزم ملت فلسطین برای بازگشت» و با حضور قشر‌های مختلف مردمی و مقامات لشکری و کشوری، برگزار شد.

کد مطلب: 104653
 
Share/Save/Bookmark