میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
 
 
ایرانول شرکت برتر شستا و موفق به دریافت تندیس سیمین شد
ایرانول شرکت برتر شستا و موفق به دریافت تندیس سیمین شد
 
چهارمین دوره رتبه بندی و ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه شستا ۱۴ اسفند با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل کلیه هلدینگ ها و شرکت های تابعه، در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، برای نخستین بار در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، تندیس سیمین توسط دكتر ربيعي وزير تعاون ، كار ورفاه اجتماعي ، دكتر نوربخش رييس سازمان تامين اجتماعي و مهندس لطفي مديرعامل شستا به مهندس اسحاقی مدیر عامل ایرانول اهدا شد.
در چهارمین دوره رتبه بندی و ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه شستا، از میان بیش از ۱۱۰ شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و در حضور بیش از ٣٠٠ نفر از مديران شركت هاي تابعه شستا ، نتایج چهارمین جشنواره رتبه بندی و ارزیابی اعلام و به دلیل رشد چشمگیر شاخص ها در ایرانول این شرکت به عنوان شرکت برتر و مهندس اسحاقی به عنوان مدیر عامل موفق انتخاب شد. گفتنی است؛ تاکنون در سه دوره گذشته تندیس سیمین به هیچ شرکتی اهدا نشده بود.
فرآیند اجرایی چهارمین دوره رتبه بندی و ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه شستا با رویکرد رشد و تعالی شرکت ها و با تاکید بر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی از اوایل دی ماه آغاز گردید. در این دوره از ارزیابی شرکت های زیر مجموعه هلدینگ ها با حضور نمایندگان معاونت برنامه ریزی و توسعه شستا، مدیران و کارشناسان هلدینگ و مدیران عامل به همراه تیم مدیریت شرکتهای تابعه مورد ارزیابی قرار گرفتند.
شایان ذکر است که اصول حاکم بر طرح رتبه‌بندی، مواردی همچون به کارگیری کامل دارایی‌ها و ظرفیت‌های شرکت و کسب حداکثر بازدهی، استفاده از فرصت‌های اقتصادی به منظور توسعه کسب و کار و افزایش ارزش دارایی‌ها، قانونمندی، شفافیت و پاسخگویی در عملکرد، رقابت‌مندی در بازار و ایجاد ارزش برای مشتریان و توجه به خلاقیت، نوآوری و مدیریت علمی را مورد تاکید قرار دارد.
کد مطلب: 103555
 
Share/Save/Bookmark