میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۹
 
 
سروری:
روحانی بدون اصلاح‌طلبان رئیس‌جمهور نمی‌شد

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: اگر سبد رأی اصلاح‌طلبان نبود، هرگز روحانی رئیس‌جمهور نمی‌شد.
پرویز سروری با اشاره به اظهارات اخیر واعظی مبنی بر اینکه ما هیچ ائتلافی با اصلاح‌طلبان نداشته‌ایم، گفت: کارگزاران همیشه در عرصه استفاده از فرصت‌ها بسیار تبحر دارند، اما همه بر این مسئله واقف هستند که کارگزاران سبد رایی ندارد و نمی‌توانند با حمایت از کسی به پیروزی برسند و خودشان هم این موضوع را می‌دانند.
وی با بیان اینکه کارگزاران فرصت‌طلب‌های حرفه‌ای هستند، افزود: این امر بسیار مبرهن و روشن است کهاگر سبد رأی اصلاح‌طلبان نبود، هرگز روحانی رئیس‌جمهور نمی‌شد.
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه به نظرم انتخاب روحانی نقشه طراحی شده توسط مرحوم هاشمی‌رفسنجانی بود، گفت: این نقشه به خوبی طراحی شد و کارگزاران توانست اصلاح‌طلبان را کنار رینگ ببرد و آن‌ها را مجبور کند که از گزینه کارگزاران و مرحوم هاشمی حمایت کنند و این امر حتی در باور کارگزاران نیست که به صورت مستقل به پیروزی برسند.
عضو شورای مرکزی با اشاره به اختلافات اصلاحات و دولتی‌ها تصریح کرد: این گفتگو‌های اختلافی نمایانگر این است که اختلافاتی در جبهه اصلاح‌طلبان به وجود آمده و بر خلاف تمایل آن‌ها به بیرون از فضای داخلی آن‌ها درز پیدا کرده است.
سروری با بیان اینکه انتقادات اصلاح‌طلبان رویه آن‌ها یک فرار رو به جلو است، گفت: گروهی از اصلاح‌طلبان می‌خواهند اختلافات به بیرون درز پیدا کند تا نوعی جدایی دولت از اصلاح‌طلبان در اذهان مردم شکل بگیرد. وی افزود: از آنجایی که اصلاح‌طلبان احساس می‌کنند دولت به آخر خط رسیده است و چیزی جز هزینه روی دست اصلاح‌طلبان نگذاشته است، دنبال این هستند که داستان را به گونه‌ای مدیریت کنند که در اذهان مردم، فاصله زیاد دولت با اصلاح‌طلبان شکل بگیرد.
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه به هیچ‌وجه اصلاح‌طلبان نمی‌توانند این تصور را در اذهان مردم جا بیندازند، گفت: باور این تصور هم حتی امکان‌پذیر نیست؛ چراکه همه می‌دانند عملکرد روحانی و دولت محصول اقدامات اصلاح‌طلبان است و کارگزاران نمی‌توانند در عرصه افکار عمومی این موضوع را مدیریت کنند.

کد مطلب: 107542
 
Share/Save/Bookmark