میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
 
 
نتانیاهو:
بزرگ‌ترین تهدید علیه اسرائیل، ایران، ایران و ایران است

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: بزرگ‌ترین تهدیدهایی که اسرائیل با آن روبروست، ایران، ایران و ایران است.
به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو در گفت‌وگو با شبکه فاکس نیوز بار دیگر ادعاهای نخ‌نما و واهی خود علیه کشورمان را تکرار کرد و گفت: ایران تلاش می‌کند تا یک امپراتوری ایجاد کند، یک امپراتوری متخاصم. مقامات ایرانی نیز در تلاشند تا دیگر بخش‌های خاورمیانه را با چشم‌انداز تسلط بر جهان تسخیر کنند.
نتانیاهو در ادامه ادعاهای خود بار دیگر مدعی شد که ایران به دنبال دستیابی به تسلیحات هسته‌ای است و این مساله باید متوقف شود. وی همچنین مدعی شد: ایران مجهز به تسلیحات هسته‌ای یک خطر احتمالی نه فقط برای اسرائیل، بلکه برای آمریکا و تمام جهان خواهد بود. آیا شما می‌دانید که چه کسی در این زمینه با من موافق است؟ می‌توان گفت تقریبا همه افراد در خاورمیانه، تمام دولت‌های عربی. این یک تغییر بزرگ است بنابراین من فکر می‌کنم که ایران چالش شماره اول ما است.
نتانیاهو با ادعای اینکه رییس‌جمهور آمریکا تغییر بزرگی در سیاست واشنگتن برای جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای انجام داده است، گفت: سه تهدید بزرگی که اسرائیل با آن مواجه است ایران، ایران و ایران است.
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حالی این ادعاهای بی‌اساس و نخ‌نما را علیه کشورمان مطرح می‌کند که این رژیم غاصب خود یکی از اصلی‌ترین عوامل اختلافات میان کشورهای خاورمیانه و بی‌ثباتی در این منطقه است. صهیونیست‌ها همچنین مدعی خواست ایران برای دستیابی به تسلیحات هسته‌ای هستند در حالیکه این رژیم تنها دارنده زرادخانه هسته‌ای در منطقه به شمار می‌آید اما هیچ‌گاه این مساله را به طور رسمی نپذیرفته است.

کد مطلب: 103672
 
Share/Save/Bookmark