میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گزارش
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳
 
 
انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان پس از ۲۰ سال
انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان پس از ۲۰ سال
 

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از انجام موفقیت‌آمیز اورهال (تعمیرات اساسی) تمام واحدهای پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان پس از ۲۰ سال در سال رونق تولید با هدف افزایش تولید خبر داد.
عیسی اسحاقی در جلسه شورای مدیران پالایشگاه آبادان، ضمن تشکر از تمام همکاران این پالایشگاه که در گرمای زیاد با همدلی و خرد جمعی کار بزرگی انجام دادند،گفت: انجام این تعمیرات اساسی توسط کارشناسان و مهندسان داخلی و با صرفه جویی میلیون‌ها تومان که منجر به افزایش ۴۰ درصد تولید شده قابل تقدیر است.
وی افزود: این تعمیرات اساسی و نوسازی پالایشگاه آبادان در تولید و فروش محصولات جانبی و محصولات نهایی تاثیر بسزایی دارد. با توجه به گرفتگی شدید برج‌ها و مبدل‌ها و روند اجباری کاهش خوراک و توقف‌های متعدد و در نتیجه پایین آمدن حجم تولید، با برنامه‌ریزی صورت گرفته عملیات اجرایی تعمیرات اساسی (اورهال) از تاریخ ۸ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در پالایشگاه روغن‌سازی آبادان آغاز و واحد یک این پالایشگاه در سرویس قرار گرفت.
وی افزود: این اورهال با همکاری تمامی پرسنل تعمیرات، عملیات و HSE و مجموعا ۱۵۰ نفر نیروی کار و با ۹۰۰۰۰ نفر ساعت کار انجام شد و با قرار گرفتن واحدهای این پالایشگاه در سرویس انشاالله در سال رونق تولید شاهد افزایش تولید این پالایشگاه خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول بیان کرد: به برخی از اقدامات انجام شده در پالایشگاه آبادان طی چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: در پالایشگاه آبادان به دلیل اینکه حدود ۸۰ سال از عمر آن می‌گذرد بازسازی‌های لازم انجام شد از جمله توسعه و نوسازی بریم و تولید روغن موتور الوند در این مجموعه پس از حدود ۳۶ سال، راه‌اندازی کولینگ تاور (برج خنک‌کننده) آبادان و استقلال برق پالایشگاه آبادان که این پروژه‌ها در بهبود وضعیت آن موثر بوده است.

کد مطلب: 109432
 
Share/Save/Bookmark