میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۲
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
از کاندیداتوری در انتخابات اشباع شده ام
ننجون در یک کنفرانس خبری اعلام کرد از چهار سال بعد دیگر در رقابت‌های انتخاباتی شرکت نمی‌کند و...

ننجون در یک کنفرانس خبری اعلام کرد از چهار سال بعد دیگر در رقابت‌های انتخاباتی شرکت نمی‌کند و میدان را به جوان‌ترها واگذار می‌کند.
به گزارش "کلاغ نیوز" این پیرزن معلوم‌الحال که تاکنون در ده دوره انتخابات ریاست جمهوری، کاندیدا شده و صلاحیتش را رد کرده‌اند در جمع خبرنگاران گفت: می‌خواستم در ده دوره آتی هم شرکت کنم اما حس می‌کنم اشباع شده‌ام و دیگر حال و حوصله ندارم.
وی در پاسخ پرسش یکی از خبرنگاران که مدعی شده بود این حرف را قبلا هم شنیده است، گفت: من به طور کلی تکذیب می‌کنم.مواضع ما مشخص است و با مواضع بقیه فرق دارد و اگر راستش را می‌گویید مواضع ایشان را بیاورید که ببینم.
گفتنی است صلاحیت ننجون در هیچ‌یک از دوره‌های انتخاباتی، تایید نشده است. 

حروف الفبا به دام افتادند
درپی دستگیری "جیم - دال - ذال - سین" در پرونده بابک زنجانی، تمامی حروف الفبا برای ادای توضیحات به دادستانی کل کشور احضار شدند.
"شارمین دولت آبادی" - دادستان کل کشور با تایید این خبر، افزود: خوشبختانه "ذال" آخرین حرف از حروف الفبا بود که صبح امروز طی یک عملیات پیچیده پلیسی به دام افتاد.
وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که از نتیجه این پرونده چهل و پنج ساله پرسیده بود، گفت: باور کنید لنگ همین حرف "ذال" بودیم که جور شد و احتمالا تا هفته آینده این مفسد اقتصادی را اعدام خواهیم کرد.
وی در پایان گفت: رسیدگی به پرونده‌های قضایی شاید دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد. 

عباس قدیمی به شورا راه نیافت
یک نامزد انتخاباتی که نام خانوادگی‌اش را از "جدیدی" به "قدیمی" تغییر داده بود از راهیابی به شورای شهر باز ماند.
وی در گفتگو با خبرنگار "ننجون نیوز" با تایید این مطلب گفت: اسم ما بد در رفته است و همه فکر می‌کنند ما ورزشکارها فقط به درد فعالیت‌های بدنی می‌خوریم در صورتی که زاویه دید اینها اشکال دارد و باید اصلاح بشود.
وی هرگونه درخواست عکس سلفی را با رئیس‌جمهور آمریکا، تکذیب کرد و گفت: من با ایشان ملاقات داشتم اما زاویه بدن من با بدن ایشان طوری بود که دیگران فکر کردند می‌خواهم عکس سلفی بگیرم اما حقیقتش این است که من حتی با او دست هم ندادم.
وی در پایان به خبرنگاران گفت: گم شوید و از اتاق بروید بیرون که اعصاب ندارم.

کد مطلب: 99432
 
Share/Save/Bookmark