میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۶
 
 
حناچی در مراسم ادای سوگند خود در شورای شهر تهران:
باید بپذیریم در جا‌هایی اشتباه کردیم

شهردار تهران گفت: امیدوارم که شرمنده مردم تهران نباشم و تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی خواهم کرد.
پیروز حناچی‌ شهردار تهران روز گذشته در جریان ادای سوگند خود در شورای شهر تهران گفت: برای انجام هر چه بهتر وظایف خود تمام دانش و تجربه خویش را با انتخاب همکاران و مدیرانی امین، پاکدست، کارآمد و شایسته توأمان‌ به کار خواهم گرفت. وی افزود: با بهره‌مندی از خرد جمعی و با تکیه بر اصل مشارکت مردم در امور برای میل به اهداف و برنامه‌های توسعه پایدار شهری شرایط مناسب را فراهم می‌سازم.
حناچی‌ با تأکید بر اینکه در راستای شفافیت‌بخشی به امور پاسخگویی به افکار عمومی، توجه به جریان آزاد اطلاعات، پذیرش نظارت جامع و اجرای کامل مصوبات قانونی شورا را نصب‌العین‌ قرار می‌دهم گفت: عدالت در توزیع منافع و اغتنا‌م فرصت‌ها، رعایت صرفه و صلاح جامعه و مبارزه با فساد و خودکامگی را سرلوحه فعالیت‌های خود و همکارانم قرار خواهم داد. وی با بیان اینکه امیدوارم که شرمنده مردم تهران نباشم و تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی خواهم کرد، گفـت: تلاش خواهم کرد قانون مداری و انضباط را انجام دهم.
شهردار تهران با اشاره به اینکه توجه به جوانان و شایسته سالاری را در اولویت قرار خواهم داد، اظهار کرد: باید بپذیریم در جا‌هایی اشتباه کردیم نمی‌توانیم تهران را به بهشت تبدیل کنیم، ولی می‌توانیم قدم‌های درست برداریم. حناچی با بیان اینکه مشکلات تهران حاکمیتی شده است و همه باید کمک کنند، گفت: مشکلات ما بزرگ هستند، ولی همت مردم ما بسیار بزرگتر است.

کد مطلب: 107029
 
Share/Save/Bookmark