میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۰۸
 
 
معرفی ساید بای سایدهای جدید سامسونگ
شرکت سامسونگ با دارا بودن بالاترین سهم فروش در بازار لوازم خانگی اروپائی به تازگی نسل جدید یخچال فریزرهای ساید بای ساید خود را با طراحی پیشرو و امکانات هوشمندانه متعدد به معرض نمایش عموم گذاشته است.

به گزارش سيا ست روز ساخت این سری جدید منطبق با استانداردهای اروپائی روز صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به طراحی مجدد قسمت‌های داخلی و خارجی، افزایش چشمگیر فضای داخلی با حفظ فرم خارجی دستگاه و ساختار متفاوت دیواره‌های داخلی برای افزایش هرچه بیشتر ارگونومیک این مدل‌ها اشاره کرد.
کاهش چشمگیر مصرف انرژی و کسب بالاترین درجه استاندارد A برای این سری دیگر برتری مهم یخچال فریزرهای جدید سامسونگ است که با کمک کمپرسور Digital Inverter و سیستم پیشرفته Smart Eco حاصل شده است؛ این سیستم جدید ۷ سنسور متفاوت برای اندازه‌گیری حرارت و سطوح مختلف رطوبت در قسمت‌های گوناگون بکار می‌گیرد که در نتیجه آن همزمان با بهینه‌سازی انرژی امکان دسترسی آسان به برودت موردنظر کاربران فراهم می‌آید.
یک امکان کاربردی دیگر در مدل‌های جدید، قابلیت Vacation Mode است که کارکرد مطلوب یخچال با حداقل مصرف انرژی در هنگام ترک طولانی مدت خانه را تضمین می‌نماید. طراحی ظاهری بخش خارجی یخچال‌ فریزرهای جدید از دیگر جذابیت‌های اصلی این مدل‌ها به شمار می‌رود این سری از رنگ‌آمیزی متنوعی برخوردار است که علاوه بر طیف‌های معمول سفید کلاسیک و استیل نقره‌ای رنگ‌بندی‌های ویژه دیگری همچون مشکی در انگلستان و بژ وانیلی برای ایتالیا ارائه می‌دهد.
چراغ LED کنترلر خارجی دستگاه از نوع زیبای آبی رنگ انتخاب شده و روشنائی بخش‌های داخلی این مدل نیز توسط چراغ پر نور LED جانبی تامین می‌شود. اما فارغ از طراحی داخلی و خارجی بدون شک مهمترین نکته در رابطه با این یخچال فریزرها جدید افزایش حجم داخلی آن است برای نمونه، جائیکه با تغییر دیواره‌های داخلی و بدون تغییر در فرم خارجی دستگاه، ظرفیت فضای در دسترس کاربر در مدل Polaris یا RS۱۱ با ۱۱۱ لیتر افزایش حجم روبرو شده و اندازه آن به رقم فوق‌العاده ۳۲ فوت دست یافته است که از این لحاظ رقیب مشخصی برای آن نمی‌توان در نظر گرفت.
در رابطه با این مدل جدید Chang Wan Hong مدیر اجرائی بخش لوازم خانگی دیجیتال سامسونگ ضمن اشاره به نقش مهم آشپزخانه در فضای داخلی خانه، از یخچال بعنوان مرکز آشپزخانه یاد نمود و یخچال فریزرهای این شرکت را پاسخی به نیاز رو یه گسترش کاربران در تهیه لوازم خانگی ساده‌تر با فرمی ابتکاری منطبق با طراحی داخلی خانه تلقی نمود.
از جمله تکنولوژی‌های نگه‌داری سالم‌تر خوراکی‌ها در یخچال‌های سری G می‌توان به فناوری Twin Cooling Plus اشاره کرد که سیستم سرمایشی مستقلی را برای هر دو بخش یخچال و فریز ایجاد نموده و از این طریق ضمن کنترل رطوبت مواد خوراکی تاز‌گی و طراوات آنها نیز کاملا حفظ می‌شود. تکنولوژی انحصاری No Frost سامسونگ دیگر نکته ویژه قابل اشاره در این قسمت است که با ممانعت از شکل‌گیری لایه‌های یخ بروی مواد خوراکی، کاربران را از عملیات وقت‌گیر و مشکل یخ زدائی کاملا بی نیاز می‌کند. در فضای داخلی مدل‌های جدید این کلاس بخشی تحت عنوان Cool Select Zone دیده می‌شود که دمای آن با توجه به نیاز برودتی مواد خوراکی و با انتخاب دلخواه کاربران قابل تغییر و تنظیم است. مدل‌های جدید یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ از هم اینک در تمامی نقاط اروپا در دسترس خریداران قرار دارند.

کد مطلب: 69129
 
Share/Save/Bookmark