میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵
 
 
آیین تجلیل و رونمایی از کتاب «حاج صادق آهنگران»
فرهنگسرای خاوران در آستانه ی گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ آیین تجلیل و رونمایی از «کتاب آهنگران» را با حضور حاج صادق آهنگران؛ سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه؛ حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری؛ گلعلی بابایی نویسنده و جمعی از مسئولین لشکری و کشوری روز دوشنبه بیست و نهم شهریورماه ساعت 17 برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه پانزده؛ اسماعیل قضات لو مدیر فرهنگی هنری منطقه پانزده و رئیس فرهنگسرای خاوران با اعلام این خبر گفت: خاطرات سالهای جنگ تحمیلی با صدای حاج صادق آهنگران عجین شده و شرح دلاوری های رزمندگان دلیر اسلام با نوای دلنشین حاج صادق بر لوح جان مان نقش بسته است. از همین رو فرهنگسرای خاوران در نظر دارد تا همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و به رسم تقدیر از سالها مجاهدت و نوحه خوانی حاج صادق در جبهه های حق علیه باطل؛ از خدمات ارزنده ی ایشان تجلیل به عمل آورده و از «کتاب آهنگران» رونمایی کند.
قضاتلو افزود: "کتاب آهنگران" مجموعه خاطرات و نوحه های حاج صادق آهنگران است که در طی سالهای دفاع مقدس توسط انتشارات یازهرا جمع آوری گردیده و در قالب دو کتاب و سه لوح فشرده به چاپ رسیده است.
رئیس فرهنگسرای خاوران در پایان گفت: این برنامه روز دوشنبه بیست و نهم شهریورماه ساعت 17 با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان جلفا برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند با شماره تلفن33000033 تماس بگیرند.
کد مطلب: 119693
 
Share/Save/Bookmark