میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷
 
 
این مطلب طنز نیست
خط قرمز شما در حلق ما
معاون اول قوه قضاییه: از مردم می‌خواهیم متخلفان اقتصادی را معرفی کنند و اطمینان می‌دهیم که هیچ خط قرمزی...

معاون اول قوه قضاییه: از مردم می‌خواهیم متخلفان اقتصادی را معرفی کنند و اطمینان می‌دهیم که هیچ خط قرمزی برای رسیدگی به تخلفات وجود نخواهد داشت.
از آنجا که اینجانب "ننجون" اهل پنهان‌کاری و مماشات نیستم و بارها و بارها در همین ستون مواضع کاملا شفاف خود را به ملت نشان داده‌ام این‌بار هم می‌روم سر اصل مطلب و متخلفان اقتصادی را معرفی می‌کنم.
یک: وزارت بهداشت که تمامی شرکت‌های پخش دارو را می‌شناسد و برای برخورد با آنان کاری نمی‌کند. سری به بیمارستان‌های خصوصی نمی‌زند و جلوی تعرفه‌های خودسرانه آنها را نمی‌گیرد. از زیرمیزی برخی پزشکان متخصص باخبر است و کاری نمی‌کند.
دو: وزارت اقتصاد که می‌داند در گمرک‌ها چه می‌گذرد و هیچ کاری نمی‌کند. خبر دارد که سازمان امور مالیاتی چشمانش را بی‌موقع می‌بندد و بی‌موقع باز می‌کند. از تخلف بانک‌ها و شرکت‌های بیمه هم خبر دارد و فقط تماشا می‌کند تا سرمایه‌های مردم به باد فنا برود.
سه: وزارت نفت که متخلف در انتخاب دلال‌ها و واسطه‌های نفتی دقت نمی‌کند یا خیلی زیاد دقت می‌کند و دلال‌ها دقت نمی‌کنند و وقتی پرونده‌ها به دادگاه می‌روند هیچ‌کس دقت نمی‌کند و همین بی‌دقتی‌ها پدر ملت بدبخت را درآورده است.
چهار: شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو که با دخالت بی‌جا در صنعت "تابوت‌سازی" پول‌های مردم را می‌گیرند و به آنها آهن‌پاره تحویل می‌دهند. از آن طرف هم در یک سایت که اصلا برای مردم عادی باز نمی‌شود چند ده هزار خودرو می‌فروشند و خودشان دوباره می‌خرند و سود میلیاردی می‌برند.
آقای دادستان! فعلا با همین چند قلم جنس برخورد کنید تا اگر ترکش‌هایی به ننجون اصابت نکرد الباقی را هم خدمتتان عرض کنم. البته اگر به "خط قرمز" شما جسارت نشود.

کد مطلب: 106002
 
Share/Save/Bookmark