میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گزارش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۲
 
 
سرلشکر سلامی:
پیروزی نهایی نزدیک است
پیروزی نهایی نزدیک است
 

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه به عنوان سرباز کوچکی به ملت عزیز ایران می‌گویم که تا آخر ایستاده‌ایم و بر دشمنان مان غلبه خواهیم کرد، گفت: پیروزی نهایی نزدیک است.
‌سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی ‌در حاشیه آیین الحاق پهپادها و بالگردها به نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: هرچه دشمنان قدرت تهاجمی و محدود‌ کننده بیشتری علیه ملت ایران استفاده می‌کنند قدرت ملت ایران شکوفا‌تر می‌شود، استعدادها ظهور پیدا می‌کنند و خلاقیت‌ها به صحنه می‌آیند و وقتی با ایمان و اراده و آرمانخواهی ملت ما در هم آمیخته می‌شود، اعجازهای بزرگی را خلق می‌کند.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز ملت بزرگ ایران به دستاورد عظیم دیگر در عرصه دفاع دریایی دست یافت، افزود: این پیشرفت بزرگ و تحول عظیم را به همه ملت ایران تبریک عرض می کنیم.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه به عنوان سرباز کوچکی به ملت عزیز ایران می گویم که تا آخر ایستاده‌ایم و بر دشمنان مان غلبه خواهیم کرد، گفت: پیروزی نهایی نزدیک است، با ایستادگی و ثبات قدم ملت ما، در عرصه نبرد اقتصادی و جنگ روانی که دشمن علیه ما راه انداخته ‌به یاری خدا در آینده‌ای نه چندان دور با رهبری و هدایت‌های فرماندهی معظم کل قوا شاهد پیروزی‌های بزرگ و نصرت‌های دل انگیزی از سوی خداوند متعال خواهیم بود.

کد مطلب: 115463
 
Share/Save/Bookmark