میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۲
 
 
واعظی:
در دفتر رئیس‌جمهور به روی تمامی جناح‌ها باز است

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با رد انتقادات اخیر به وی به رسانه‌ها توصیه کرد از کلی‌گویی بپرهیزند و گفت: دفتر رئیس‌جمهوری به روی تمامی گروه‌ها و جناح‌ها باز است.
به گزارش ایرنا، محمود واعظی دیروز پس از جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره انتقاداتی به عملکرد رئیس دفتر دولت دوازدهم افزود: این مطالبی که مطرح می‌شود هیچ پایه و اساسی ندارد یعنی اینکه مطرح می‌کنند که بین بنده و آقای دکتر جهانگیری اختلاف است. هیچ اختلافی نه در این سه ماه گذشته وبلکه ۴ سال و سه ماه گذشته بین بنده و آقای دکتر جهانگیری نبوده است و بهترین رابطه را با هم داریم.
وی افزود: به نظر می‌رسد عده‌ای که نمی‌دانم چه در ذهنشان است و چه هدفی دارند، مسیری را دنبال کرده و چیزی می‌نویسند که پایه و اساس ندارد، و لذا من فکر می‌کنم که برخی این آرامشی که در کشور است را که در فضای آرام می‌شود کشور را اداره کرد و در این فضا می‌شود به نوعی معیشت مردم تامین کرد و اشتغال و تولید را بالا برد، بر نمی‌تابند. فکر می‌کنند باید حتما بین رئیس‌جمهور، وزرا و مسئولین اختلاف باشد و این حزب و آن حزب درگیر باشند.
واعظی تصریح کرد: فضایی داریم که در همه کشورها است و آن فضای دوران انتخابات است و در این فضا طبیعی است که فضای رقابتی است و دوران بعد از انتخابات نیز فضای رفاقت و همکاری است و در فضای رفاقت و همکاری، هرکسی می‌تواند دیدگاه‌ها و اندیشه‌های خود را داشته باشد ولی باید باهم همکاری کنیم تا کشور را بسازیم و مطالبات مردم بالا است و مشکلات اقتصادی زیادی داریم.
وی گفت: شب سه‌شنبه رئیس‌جمهوری به درستی اشاره کردند درباره کارهای انجام شده و هم کارهای بسیار مانده‌ای که باید انجام شود لذا می‌گویم و از رسانه‌ها خواهش می‌کنم که وارد مسایل حاشیه‌ای نشوند. مخصوصا درباره چیزی که اصلا وجود ندارد.
رئیس دفتر رئیس‌جمهوری درباره اینکه آیا در دفتر رئیس‌جمهوری با اصلاح‌طلبان مشکل وجود دارد، تصریح کرد: باید بگویند که مثلا در کدام مورد در چه موضوعی؟ دفتر رئیس‌جمهوری، دفتری است که دربش به روی همه تفکرات مختلف، احزاب، گروه‌ها و اندیشه‌ها و فراکسیون‌ها باز است. من بهترین روابط را با همه گروه‌های مختلف دارم و دلیل این است که دولت ما و دکتر روحانی دولت حزبی نیست و دولتی متعلق به یک گروه و حزب نیست و متعلق به همه ۲۴ میلیونی است که رای دادند و همه کسانی که حتی رای ندادند ولی الان می‌خواهند با دولت همکاری کنند.
وی تصریح کرد: فکر می‌کنیم آنچه که رئیس‌جمهوری در مبازرات انتخاباتی به مردم قول دادند و وعده کردند چه وعده‌هایی اقتصادی و چه اجتماعی و فرهنگی، سیاسی همه انها باید انجام شود و لذا ما بیشتر و همه هم در دولت و ریاست جمهوری هدف همه وعده‌های رئیس‌جمهوری تحقق پیدا کند.

کد مطلب: 102043
 
Share/Save/Bookmark