میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱
 
 
بیشتر مراقب "درون نظام" باشید
خنده ندارد که! بچه مردم را بین زمین و آسمان دستگیر کرده اند و کت بسته آورده اند جلوی دوربین و صد بار هم گفته غلط کردم و ببخشید و دیگر از این گل ه

خنده ندارد که! بچه مردم را بین زمین و آسمان دستگیر کرده اند و کت بسته آورده اند جلوی دوربین و صد بار هم گفته غلط کردم و ببخشید و دیگر از این گل ها نمی خورم.
(توضیح لازم: از همان گل هایی که بهزاد غلامپور در فوتبال ملی ما می خورد)
در همین راستا برادر مطهری گفته: اخباری که سرشبکه آمدنیوز منتشر می‌کرد نشان می‌داد که از درون نظام اطلاع دارد و این اخبار از درون نهاد‌های حکومت به آنجا ارسال می‌شود.
باور بفرمایید قبل از فرمایشات برادر مطهری تصور می کردم اینهمه اطلاعات به ایشان "الهام" می شود و هیچ منبع خبری دیگر وجود ندارد. فلذا بر خود واجب می دانم از اینهمه روشنگری برادر مطهری صمیمانه سپاسگزاری کنم. ایشان در ادامه می گوید: اگر بنا است اعترافاتی از روح‌الله زم بگیرند باید با روش درست انجام شده و آن قضیه دیگر تکرار نشود.
جانم؟ روش درست یعنی پند و اندرز؟ یعنی یک صندلی بگذارند روبرویش و بگویند پسرم به زبان خوش بگو اینهمه اطلاعات را درباره تختخواب و رختخواب و این چیزهای خاک بر سری از کجا آورده ای؟ بعدش ماجرای "آن قضیه" چیست؟ نداشتیم ها آقای مطهری! شما از آن قضیه خبر دارید و آن وقت ما بعد از هفتاد سال هنوز درباره اصول تولید مثل چیزی نمی دانیم و تا همین دوهفته پیش فکر می کردیم لک لک ها ما را با زنبیل آورده اند.
ایشان در ادامه ی ادامه هم گفته: اخباری که سرشبکه آمدنیوز منتشر می‌کرد نشان می‌داد که از درون نظام اطلاع دارد.
راستش ما تا آنجایی که خبر داریم ایشان خیلی چیزهای ناجوری را افشا می کرد.مثلا عکس ها و فیلم هایی که در آن ... ( این بخش از ستون ننجون با نظر پلیس امنیت اخلاقی حذف شد) یعنی شما می فرمایید این چیزها مربوط به "درون نظام" است؟ ما از درون نظام توقع بیشتری داشتیم برادر!
فلذا ما تحلیل اخبار امروز را درز می گیریم و می رویم که از مواضع خودمان محافظت کنیم که مبادا آسیب ببیند شما هم لطفا بیشتر از پیش مراقب "درون نظام" باشید.

کد مطلب: 111241
 
Share/Save/Bookmark