میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳
 
 
دعوا نداریم فقط رفاقت داریم
ننجون با تکذیب کتک کاری در آبدارخانه سیاست روز با عمو غضنفر ، بیانیه‌ای به این شرح صادر کرد:...

ننجون با تکذیب کتک کاری در آبدارخانه سیاست روز با عمو غضنفر ، بیانیه‌ای به این شرح صادر کرد:با سپاس از حماسه میلیونی مردم شریف و حماسه نیافرینی چند هزار میلیاردی برخی از اشخاص نه چندان شریف بدینوسیله هرگونه درگیری با عمو غضنفر عزیز - رفتگر مهربان محله - را تکذیب می‌کنم و دستگیری و مجازات سازندگان و اشاعه دهندگان این شایعه غیر انسانی را از مقامات قضایی خواستارم.
اگر به فیلم مربوط به درگیری ساختگی توجه کنید حتما متوجه خواهید شد که زاویه بدن من طوری قرار گرفته که با زاویه بدن ایشان همپوشانی دارد و این در حالیست که ما هیچ برخوردی با هم نداشتیم و تصویر شاخ بزی که در دست این مرد شریف است "فتوشاپ" شده و واقعیت ندارد.
ما قبل از آنکه رقیب هم باشیم رفیقیم و یک انتخاب معاون مدیر ساختمان چهارواحدی سیاست روز این حرف‌ها را ندارد که توی روی هم بایستیم و یکدیگر را موردضرب و شتم قرار بدهیم.
من واقعا نمی‌دانم چرا آمریکای جهانخوار هر وقت کم می‌آورد در تنور اختلافات ما می‌دمد و اگر واقعا ریگی به کفش ندارد چرا در تنور انتخابات نمی‌دمد و به این ترتیب ذات شیطانی خود را به ما نشان می‌دهد.
ضمن تاکید دوباره بر اصل همبستگی و در راستای کوبیدن مشت محکم به دهان یاوه‌گویان شرق و غرب و در راس آن آمریکای جهانخوار، مجلس آشتی‌کنانی در میوه‌فروشی حاجی ارزونی واقع در نبش کوچه روزنامه سیاست روز برپا خواهد شد.
لطفا از آوردن اطفال خودداری فرمایید. ضمنا وسیله ایاب و ذهاب آماده نیست و خودتان یک طوری خودتان را به مجلس آشتی کنان برسانید.
با احترام - ننجون

کد مطلب: 99415
 
Share/Save/Bookmark