میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ گزارش
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳
 
 
کاریکلماتور جلوگیری از عدم ورود!!

اشاره: در این بخش به ارائه کاریکلماتورهای مرتبط با جلوگیری از عدم ورود در وظایف تقسیم کار ملی قانونگرایی می پردازیم که هم اکنون از نظر خوانندگان گرامی می گذرد:
- دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که جلوگیری از عدم ورود کالاهای خارجی به مصلحت کشور و انقلاب است!!
- آیین نامه اجرایی قانون جلوگیری از عدم ورود کالاهای بی کیفیت خارجی در هیات وزیرات به تصویب رسید!
- طرح جلوگیری از عدم ورود منابع انسانی ناکارآمد در پست های مدیریت کلان وزارتخانه ها و سازمانه های اصلی کشور با اکثریت آراء از تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی گذشت!!
- مصوبه جلوگیری از عدم ورود شیرابه های مسموم زباله های شهری به سفره های آب زیرزمینی کلان شهرها، مغایر با قانون اساسی و شرع شناخته نشد!
- سازمان بازرسی کل کشور از تمامی دستگاه های اجرایی کشور خواست تا با جلوگیری از ورود عوامل نفوذی دشمن به ضوابط شایسته سالاری عمل نمایند!!
- مجمع تشخیص مصلحت نظام، از طرح جلوگیری از عدم ورود اتباع آمریکایی به کشور حمایت کرد!!
- دولت با اعلام حمایت از طرح جلوگیری از عدم ورود از دستگاه های اجرایی خواست تا هر چه سریع تر زمینه های عملیاتی کردن این قانون را فراهم نمایند!!
- مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست های خارجی دولت طرح دو فوریتی جلوگیری از عدم ورود اتباع آمریکایی را که از سوی ۶۰ نفر نمایندگان پیشین و فعلی مجلس شورای اسلامی ارائه شده است را اعلام وصول کرد!!
- سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: شورای محترم نگهبان تلاش می کند از عدم ورود عناصر ناکارآمد به مجلس شورای اسلامی جلوگیری نماید!!
- همایش «جلوگیری از عدم ورود ناکارآمدی در اجرای قوانین» از سوی سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد!!

کد مطلب: 109451
 
Share/Save/Bookmark