میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰
 
 
تکرار می‌کنم ننجون
صبح امروز "هوشنگ شیلنگ‌زاده" نامزد رد صلاحیت شده با حمایت از "ننجون" - دیگر نامزد رد صلاحیت...

صبح امروز "هوشنگ شیلنگ‌زاده" نامزد رد صلاحیت شده با حمایت از "ننجون" - دیگر نامزد رد صلاحیت شده - با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که با جان و دل از ننجون حمایت می‌کند.
در این بیانیه آمده است:
در مقطع حساس کنونی که یک مقطع حساس کنونی بسیار مهم است و تاریخ چنین مقطع حساس کنونی را تاکنون به خودش ندیده رسما اعلام می‌کنم که به ننجون رای بدهید تا شکاف بین حاکمیت و مردم از بین نرود و همه چیز آرام باشد و ما نیز چقدر خوشحال باشیم.
ننجون کاندیدای اصلح ماست چراکه می‌تواند از حریم آسیاب‌های استکبار جهانی حفاظت کند و اجازه ندهد از حرکت بایستد. ما از اول می‌گفتیم که سانتریفیوژ‌ها بچرخند و آسیاب استکبار جهانی هم بچرخد و اگر چرخ زندگی مردم نچرخید خیلی مهم نیست چون اگر اینها بچرخند به هر حال یک روز چرخ مردم هم می‌چرخد.
حالا که در مقطع حساس کنونی هستیم خیلی سرتان را درد نمی‌آورم و فقط می‌گویم همه با هم به کابینه اعتدال، احتمال، عشق و حال و بی خیال ننجون رای می‌دهیم
تکذیبیه
برادر هوشنگ شیلنگ‌زاده با تکذیب بیانیه منتشر شده از سوی دفتر خویش در توئیتر خود نوشت: رای من خاکستری است و اصولا ننجون را داخل آدم حساب نمی‌آورم چه برسد که در مقطع حساس کنونی از ایشان حمایت کنم
آخرین خبر
ننجون با صدور بیانیه‌ای نسبت به تکذیبیه دفتر برادر شیلنگ‌زاده در یک جمله نوشت:
برادر شیلنگ‌زاده
فدای سرم
و من‌الله توفیق.

کد مطلب: 99280
 
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۰۹:۵۲:۱۷
این مثلا طنز بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ها ها ها