میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
 
 
جعبه سیا افشا شد / مشت آمریکا وا شد
بالاخره انتظارها به پایان رسید و جعبه سیاه هواپیمای یاسوج را باز کردند و اطلاعاتش بررسی شد که تقریبا به این شرح است...

بالاخره انتظارها به پایان رسید و جعبه سیاه هواپیمای یاسوج را باز کردند و اطلاعاتش بررسی شد که تقریبا به این شرح است:
الف) هواپیما در لحظات آخر توسط سیستم‌های جاسوسی آمریکای جهانخوار دستکاری شد و با هماهنگی و همکاری یک راننده پراید و یک کمک راننده اسکانیا سقوط کرد.
ب) خلبان هواپیما به دلیل کهولت سن، بیماری ریوی، سابقه عمل قلب باز و مشکلات عروقی!!!! مجاز به پرواز نبوده و با اصرار عمه رهبر کره شمالی و به تحریک آمریکای جهانخوار، هدایت هواپیما را به عهده گرفته و در نهایت هم طیاره را به باد داده است.
ج) اطلاعات هواپیما و جزییات پرواز تا هشت دقیقه آخر در جعبه سیاه ثبت شده و مشکل خاصی در آن دیده نمی‌شود ولی در هشت دقیقه آخر ترانه "وطنم ‌ای‌شکوه پابرجا" پخش می‌شود که از عزم آمریکای جهانخوار برای اختلال در سیستم ناوبری هواپیما حکایت دارد.
د) کشتی چینی با قسمت سفت خودش آمده و به قسمت شل و ول نفتکش ما برخورد کرده و بعد با سرعت از محل حادثه دور شده است. (ببخشید انگار گزارش جعبه سیاه سانچی و هواپیمای یاسوج با هم قاطی شده‌اند)
ه) مقصر اصلی این حادثه به ترتیب آمریکای جهانخوار، راننده پراید، خلبان هواپیما، راننده یک دستگاه نیسان وانت آبی رنگ و یکی از عوامل فتنه بوده‌اند و هیچ تقصیری برعهده شرکت هواپیمایی آسمان نیست و هرگونه اتهامی پیگرد قانونی خواهد داشت.

کد مطلب: 103691
 
Share/Save/Bookmark