میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
افزایش قیمت دلار صرفا روانی است و باید در تیمارستان بستری شود. "آرتیمس سیف" رئیس کل بانک مرکزی با ابراز ناخرسندی از...

افزایش قیمت دلار صرفا روانی است و باید در تیمارستان بستری شود. "آرتیمس سیف" رئیس کل بانک مرکزی با ابراز ناخرسندی از توطئه آمریکای جهانخوار و عوامل موساد در افزایش نرخ دلار ، تصریح کرد: نرخ هر دلار فقط یک میلیارد تومان است اما دشمنان با نفوذ در بازار ارز این رقم را به شش میلیارد تومان رسانده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: صبح امروز با "آریو جهانگیری" معاون اول رئیس‌جمهور هم جلسه مهمی برگزار کردیم که در آن مشت محکمی به دهان دلار آمریکا کوبیدیم که البته صدایش بعد در می‌آید.
رئیس کل بانک مرکزی افزود: می‌خواستم به صحن علنی مجلس بروم و قضیه افزایش نرخ دلار را توضیح بدهم اما با توجه به رفتاری که چهل سال پیش با پدربزرگ من داشتند، منصرف شدم و از همینجا آمریکای جهانخوار را محکوم می‌کنم.
وی با ابراز انزجار از "تلگرام" گفت: هر چی بدبختی می‌کشیم زیر سر همین تلگرام است و اگر قوه قضاییه بزند پدر صاحب بچه این رسانه را دربیاورد آن وقت من هم قول می‌دهم نرخ دلار را در حد یک میلیارد تومان تثبیت کنم.
رئیس کل بانک مرکزی در پایان از مسئولان وزارت بهداشت درخواست کرد نرخ روانی دلار را به اولین تیمارستان منتقل کنند و این در حالی است که نرخ دلار هم چندی پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که روانی هم خودتانید!

کد مطلب: 103934
 
Share/Save/Bookmark