میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
 
 
سیاست مجازی
حمله به سفارت از زبان سفیر

حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در انگلیس نیز با محوریت حمله عده‌ای اجیر شده به سفارت کشورمان در لندن در توئیتی نوشت: دقایقی پیش تعداد اندکی از طرفداران فرقه شیرازی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض نموده و با شکستن پرچم در حال شعار دادن علیه مقامات کشور و لعن عایشه، ابوبکر و عمر و عثمان هستند. به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس در محل حاضر است.
آقای سفیر پس از پایان این تجاوز به سفارت نیز در توئیتی نوشت: ساعت ۱۰ شب به وقت لندن است. میله پرچم ترمیم شد، به کوری دشمنان میهن، پرچم ایران در اهتزاز است.

حمله آخوندهای انگلیسی
ابوالفضل ظهره‌وند عضو پیشین تیم هسته‌ای در تویئت خود آورده است: حمله آخوندهای انگلیسی به سفارتمان در لندن بنابه سفارش ترامپ و سلمان و با هدف همراه‌سازی اروپا با خواست ترامپ جهت تغییر برجام و یا خروج هماهنگ از آن صورت گرفته است که مقدمه آن کاهش روابط خواهد بود.

راهبرد اقتصادی آستان قدس
درپیام تلگرامی سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس در مراسم اعطای احکام به خدام بارگاه منور رضوی آمده است: مشاهده اطراف حرم برای بنده بسیار رنج آور است، فضای فرهنگی و معنوی حریم حرم نباید با حرم بیگانه و متفاوت باشد. بازار و تعاملات اجتماعی اطراف حرم باید متناسب با فضای معنوی و اسلامی حرم مطهر باشد و بافت فرهنگی و ارزشمند اطراف آن باید احیا و صیانت شود. راهبرد اقتصادی آستان قدس باید در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم ساماندهی شود. اقدام برای تولید داروهای مرتبط با بیماری‌های خاص که عموما هزینه گزافی برای بیماران دارد، مشارکت در ساخت آزادراه مشهد - چناران - قوچان و احداث اردوگاه‌های فرهنگی - تربیتی را آغاز کرده‌ایم.از تمام شرکت‌ها و کارخانجات آستان قدس رضوی خواسته‌ام با راه‌اندازی خطوط تولید جدید زمینه استخدام و اشتغال افراد بیشتری را فراهم آوردند.

شیعه‌نمای انگلیسی
در پست اینستاگرامی محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام درباره حمله به سفارت ایران در انگلیس آمده است: اقدام طراحي شده و نمایشی چهار شیعه‌نمای انگلیسی در حمله به سفارت ایران برای انحراف جریان خبری سفر بن‌سلمان به انگلیس صورت گرفت.

نقد سیاست‌های وزارت نفت
سعید جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی در توئیت خود نوشت: نشست تخصصی بررسی و نقد سیاست‌های وزارت نفت برای استفاده بهینه از گاز تولیدی میادین هیدروکربوری با حضور دکتر سعید جلیلی و جمعی از کارشناسان این حوزه برگزار شد.

تاریخ هرگز به شما رحم نخواهد کرد
«حمد بن‌جاسم بن‌جبر» نخست‌وزیر سابق قطر در صفحه توئیتر خود نوشت: متأسفانه امروز می‌بینیم که برخی‌ها می‌گویند که اعراب و مسلمانان برای موضوع قدس دو هفته اشک می‌ریزند و پس از آن واقعیت را قبول کرده و به جای قدس، ابودیس را به عنوان پایتخت فلسطین خواهند پذیرفت و من (به آنها) می‌گویم که تاریخ هرگز به شما رحم نخواهد کرد.

دنا تو مقصر بودی
غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پست تلگرامی خود نوشت: هرچه تلاش کردم وزیری بابت سقوط هواپیما عذرخواهی کند، نشد و نپذیرفتند! و هر کسی گفت اگر عذرخواهی کنیم یعنی مقصریم. نمی‌دانم استیضاح چه می‌شود ولی دنا تو مقصر بودی که قامتت بلندتر از تصور ما بود.

کد مطلب: 103637
 
Share/Save/Bookmark