میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰
 
 
گزارش مدیر مدرسه از یک کتک‌کاری خفن
قاضی: خانواده دانش‌آموزی از شما شکایت کرده‌اند که معلم مدرسه شما با مشت کوبیده توی...

قاضی: خانواده دانش‌آموزی از شما شکایت کرده‌اند که معلم مدرسه شما با مشت کوبیده توی صورت فرزندشان و عینکش را خرد کرده و شیشه عینک شکسته و توی چشم و چال بچه فرو رفته و فعلا یکی از چشم‌هایش هم نابینا شده است. چه دفاعی دارید؟
مدیر مدرسه: با سلام و درود بر تمامی خادمان راستین نظام و قضات عادل و بالغ و عاقل و فاضل و خلاصه هر چقدر پاچه آنان است دست و ناخن بنده باشد ...
حاشیه نروید. شما این خبر را تایید می‌کنید؟
مدیر مدرسه: به هیچ‌وجه تایید نمی‌کنم که هیچی! تازه تکذیب هم می‌کنم. این دانش‌آموز یک جانی بالفطره است که قبلا دو هزار و هشتصد فقره جرم و جنایت مرتکب شده و مدتی در شبکه داعش نیز عضویت داشت. بارها با حرکات ددمنشیان ...ددمناشی... ددمشینیانه ... ددمنشانه به بنده، ناظم محترم و معلمان شریف مدرسه توهین کرده و ما را مورد ضرب و شتم قرار داده است.
ولی اصلا به قیافه و هیکل این دانش‌آموز نمی‌خورد که این کاره باشد.
مدیر مدرسه: آقای قاضی شما "هوشی‌مینه" و "معمر قذافی"یادتان هست؟ قد و هیکلی نداشتند اما آنهمه آدم را به قتل رساندند. این بچه به مراتب از آنها خطرناک‌تر است. من در این دادگاه درخواست می‌کنم که ایشان را به اشد مجازات - یعنی اعدام - محکوم کنید تا جامعه رنگ آرامش را ببیند.
ولی همکلاسی‌هایش شهادت داده‌اند که بنده خدا فقط به شیوه تدریس معلم اعتراض کرد و کتک خورد.
مدیر مدرسه: عرض کنم که همکلاسی‌های این جرثومه فساد هم دست کمی از خودش ندارند و سال‌هاست با شبکه القاعده، داعش و طالبان همکاری می‌کنند. امیدوارم به زودی همه را دستگیر کنید و به اشد مجازات برسانید.
تکلیف چشم معیوب این بچه را چه کسی مشخص خواهد کرد؟
مدیر مدرسه: بنده از محضر این دادگاه عادل، خواهش می‌کنم موجبات دلجویی معلم مدرسه ما را فراهم کنند زیرا وقت کوبیدن به صورت این دانش‌آموز ددمنش تا حدودی آسیب دیده است. 

کد مطلب: 108713
 
Share/Save/Bookmark