میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
 
 
سیاست مجازی
مسئولان حرام خوار

در توئیت جدید احمد توکلی آمده است؛ اموال نامشروع باید از حلقوم مسئول حرام خور به صاحبش بازگردد. انفصال خدمت حداقل مجازات "مسئولان حرام خوار" است

کاش بود و دعایم می‌کرد
محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت به مناسبت روز مادر در توییت خود نوشت: هر چند دومین سالی است که مادر نیست تا روزش را تبریک بگویم ولی بارها پیش آمده که در فشار کارها و مسئولیت‌ها با خود بگویم: ای کاش مادر بود تا همچون گذشته‌ها دعایم می کرد.... به همه زنان و مادران عزیز میهنم روزشان را تبریک می گویم.

هشدار فوکویاما
دکتر محسن رضايي در توییت خود درباره وضعیت اجتماعی و سیاسی در جهان آورده: هشدار مهمی كه #فرانسیس_فوکویاما اظهار كرده است: «مردم احساس می‌کنند در غرب ارزشی برای نظام سیاسی ندارند.»

مادر مهمترین رکن خانواده است
سعید جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی به مناسبت روز مادر در توئیت خود نوشت: در اندیشه غربی مبنای نگاه اقتصادی است و بر اساس نگاه هزینه و فایده باید جامعه را به نحوی مدیریت کرد که از نیروی کار همه جامعه از جمله زن و مرد در جهت بهره اقتصادی استفاده شود و اگر خانواده هم شکل نگرفت نه تنها اشکالی ندارد که بهتر هم هست. ولی این برخلاف اندیشه اسلامی است که کوچکترین سلول اجتماع را خانواده و مهمترین پایه آن را زنان و مادران می‌داند.

انگلیس باید پاسخگو باشد نه پرسشگر
سید محمد علی حسینی سخنگوی سابق وزارت امور خارجه در اینستاگرام خود نوشت: همراهی اروپا با آمریکا برای تامین مطالبات ضد برجامی و یا حمایت از اقدامات ضد ایرانی آن، رویکرد نادرستی است که هم بقاء برجام و هم همکاری های مشترک دو کشور را تحت تاثیر منفی خود قرار می دهد و طرف های اروپایی باید از آن حذر کنند.
هر گونه همکاری میان اروپا و آمریکا با هدف اصلاح یا تغییر و تکمیل برجام به معنای نقض برجام و عهد شکنی مشترک آنان به حساب می آید . درباره وضعیت نابسامان منطقه و ناامنی و بی ثباتی ناشی از رشد افراط گرایی و تروریسم و همچنین جرم و جنایت جنگی و نقض های فاحش حقوق بشری و حقوق بشر دوستانه رژیم های متجاوز و اشغالگر در منطقه نیز کشورهای موثر اروپایی از جمله فرانسه و انگلیس باید مسئولیت بپذیرند و پاسخگو باشند نه اینکه در قامت یک مدعی و پرسشگر ظاهر شوند.
آن چه در سفر اخیر وزیر خارجه فرانسه به تهران شاهد بودیم اعلان مواضعی یکپارچه، هماهنگ، صریح و قاطع از سوی مقامات کشورمان بود که از ضروریات تنظیم مناسبات دوجانبه و بین المللی بویژه در شرایط حساس کنونی است

سود صدا خفه کن
نصرت الله تاجیک سفیر سابق ایران در اردن در پیام تلگرامی خود نوشت: ولیعهد سعودی به میزان پولی که در هتل کارلتون رتس ریاض از ثروتمندان گرفت را خرج قراردادهایش با انگلیس می نماید.حجم رابطه آنها که بیشتر فروش تسلیحات به عربستان است نزدیک به ۴/۶ میلیارد دلار است که آنقدر اشتها آور و اغوا کننده است که انگلیس بخواهد علیه جنایاتش در یمن قطعنامه دهد.

کد مطلب: 103619
 
Share/Save/Bookmark